سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۴ فروردین ۱۳۹۷ در ۷:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

شکایت از سوء‌استفاده کنندگان از نام مجموعه «بانوی عمارت»

banooye-emarat

شکایت از سوء‌استفاده کنندگان از نام مجموعه «بانوی عمارت» از طریق مراجع قانونی و توسط تهیه‌کننده و کارگردان پیگیری خواهد شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سریال «بانوی عمارت»، تصویر برداری این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی عزیز الله حمید نژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی چند ماهی است آغاز شده است وپس از تصویربرداری در شهر کاشان،گروه در حال حاضر در شهرک غزالی مشغول فعالیت هستند.

با توجه به اینکه تا پیش از اغاز تصویربرداری این مجموعه برخی بازیگران از طریق فراخوان بازیگری در این سریال حضور پیدا کردند، مدتی است برخی با سو استفاده از نام این مجموعه تلویزیونی و با دریافت مبالغی ،وعده حضور در این مجموعه را با علاقه مندان بازیگری مطرح کرده اند که بدینوسیله به اطلاع می رساند، مجموعه «بانوی عمارت» تا کنون هیچ مبلغی به عنوان تست بازیگری و یا سرمایه گذاری از هیچ علاقه مندی ،دریافت نکرده است و شکایت از سو استفاده کنندگان ازنام مجموعه (بانوی عمارت)و کارگردان (عزیز الله حمید نژاد)از طریق مراجع قانونی  و توسط تهیه کننده و کارگردان پیگیری خواهد شد.

«بانوی عمارت»عاشقانه ای را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می کند.تهران، کاشان و قزوین شهرهایی است که این مجموعه تلویزیونی در آن تصویر برداری خواهد شد. پانته آ پناهی ها،علیرضا شجاع نوری،اندیشه فولادوند، امیر حسین ارمان ،حسام منظور،شبنم فرشاد جو،مینا وحید،نیکی نصیریان،مهتاج نجومی،صالح میرزا آقایی،احسان امانی، محمد فیلی، فریدون سورانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری ،مریم مومن، پاوان افسر،مهری آل آقا ،رامتین خدا پناهی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>