سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۸ ق.ظ چاپ مطلب

مسابقه «خانم گزارشگر» فرصت بانوان برای گزارشگری فوتبال

missreporter

کمپین و مسابقه «خانم گزارشگر» با ویدیوی دعوت مهناز افشار شروع به کار کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سایت اشتراک ویدیوی تماشا، کمپین و مسابقه «خانم گزارشگر» به عنوان بستری برای خانم هایی که می خواهند وارد عرصه گزارشگری رویدادهای ورزشی شوند با ویدیوی دعوت مهناز افشار شروع به کار کرد.

«خانم گزارشگر» اولین گام برای حضور جدی تر خانم ها در عرصه هایی است که قبلا امکان حضور در آن را نداشتند. بانوانی که علاقمند به گزارشگری رویدادهای ورزشی هستند، باید روی یکی از چهار ویدئوی نمونه ارائه شده در سایت تماشا گزارش کرده و آن را برای داوری، روی سایت تماشا بارگزاری نمایند.

داوران این مسابقه حمیدرضا صدر، نیلوفر اردلان، جهانگیر کوثری هستند و جوایزی متشکل از بیست میلیون تومان برای نفر اول، ده میلیون تومان برای نفر دوم و پنج میلیون تومان برای نفر سوم برای برگزیدگان این مسابقه در نظر گرفته شده است، همچنین کلیه برگزیدگان در گزارش بازی های جام جهانی ورزش سه و آنتن حضور خواهند داشت.

گفتنی است این کمپین تا به امروز با استقبال بانوان روبرو شده است و متقاضیان با ارسال ویدئوهای گزارشگری خود روی صحنه های مهم فوتبالی از پیش تعیین شده، مشارکت خود را در این حرکت اعلام کرده‌اند و متعاقبا هنرمندان و فعالان مسائل حوزه زنان نیز در ویدیوهای جداگانه ای از علاقمندان به این حوزه برای شرکت در مسابقه دعوت به عمل می آورند. مهلت ارسال آثار تا پانزدهم خرداد ماه اعلام شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>