سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ مرداد ۱۳۹۷ در ۱:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

ناگفته‌های دبیرکل سابق اکو از تحریم‌های آمریکا در برنامه «بدون مرز»

bedoone-marz

دبیرکل سابق سازمان همکاری‌های اقتصادی اکو در گفتگو با برنامه «بدون مرز» از تاثیر اقتصادی تحریم‌های آمریکا بر کشورهای اکو سخن گفت.

به گزارش سوره سینما،جدیدترین برنامه تلویزیونی «بدون مرز» امشب ساعت ۱۹:۳۰ با اجرای مرتضی غرقی از شبکه ۲ سیما پخش می‌شود. خلیل ابراهیم اکچا، دبیر کل سابق سازمان همکاری های اقتصادی اکو مهمان این برنامه است. او به سوالات مختلفی پیرامون عملکرد مدیریتی خود در این سازمان، برنامه‌های پیش‌رو و تاثیر تحریم‌های ایران و ترکیه بر فعالیت‌های این سازمان بین‌المللی پاسخ داده است.

دبیر کل سابق اکو در مورد تحریم‌های آمریکا علیه کشورهای منطقه از جمله ایران، ترکیه و پاکستان اظهار داشت: این تحریم‌ها بر فعالیت‌های بانکی و انتقال پول در اکو  تاثیر نامطلوب گذاشته است و ادامه آن بر روابط میان کشورهای عضو نیز تاثیر خواهد داشت. کشورهای عضو اکو باید با تقویت همکاری‌های اقتصادی خود زمینه تاثیرات این تحریم‌ها را کم رنگ کنند.

گفتنی است که بعد از کناره‌گیری خلیل ابراهیم اکچا، دکتر هادی سلیمان‌پور از دیپلمات‌های با سابقه وزارت امور خارجه و نماینده ایران در سازمان اکو به عنوان دبیر کل این سازمان بین‌المللی انتخاب شد.

«بدون مرز» یک برنامه گفت‌وگو محور است که هر هفته با اجرای مرتضی غرقی میزبان سیاست‌مداران شناخته شده دنیا می‌شود. این برنامه آیینه‌ای برای انعکاس دیدگاه‌ شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار بر ایران، منطقه و جهان است.

«بدون مرز» شنبه‌ها ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه ۲ سیما پخش می‌شود. این برنامه همچنین شنبه‌ها ساعت ۲۳:۳۵ و سه‌شنبه‌ها ساعت ۱۴:۰۵ از شبکه خبر بازپخش می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>