سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ مرداد ۱۳۹۷ در ۱:۱۲ ب.ظ چاپ مطلب

«لحظه‌های بی قرار» ژاله علو در رادیو آغاز شد

zhale-olov

دوشنبه ۲۹ مرداد شنونده نمایش جدید رادیویی «لحظه‌های بی قرار» به کارگردانی ژاله علو از رادیو نمایش باشید.

به گزارش سوره سینما، نمایش رادیویی «لحظه های بی قرار» به کارگردانی ژاله علو دوشنبه ۲۸ مرداد روی آنتن رادیو نمایش می آید.

این نمایش را را مریم تاجیک نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: سعید همسرش را ده سال پیش از دست داده و تصمیم دارد با یکی از همکارانش ازدواج کند. خواهرش سارا با او مخالفت می کند و پس از اینکه سعید از رویا خواستگاری می کند فردای آن روز رویا ناپدید میشود و…

در نمایش رادیویی «لحظه های بی قرار » شمسی صادقی، مجید حمزه، نازنین مهیمنی، شهین دخت نجف زاده، بهناز بستان دوست، سیما خوش چشم ، رضا عمرانی، شیماجان قربان، نورالدین جوادیان، مهدی نمینی مقدم ، صفا آقاجانی ، نوشین حسن زاده و تعداد دیگری از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش می پردازند و ژاله محمدعلی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

«لحظه های بی قرار» به گویندگی مهرداد عشقیان، صدابرداری رضا طاهری و افکتوری محمدرضا قبادی فر ساعت ۱۱:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>