سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۵ مهر ۱۳۹۷ در ۳:۳۸ ب.ظ چاپ مطلب

مجموعه «بی همگان» به نگارش درآمد

filmnameh

علیرضا کاظمی پور نگارش فیلمنامه مجموعه تلویزیونی «بی همگان» به تهیه کنندگی مهران مهام را به پایان رساند.

به گزارش سوره سینما، نگارش یازده قسمت از مجموعه ۱۰۰ قسمتی «بی همگان» به تهیه‌کنندگی مهران مهام و قلم علیرضا کاظمی پور به اتمام رسید.

مهران مهام تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «بی‌همگان»در ارتباط با روند نگارش فیلم‌نامه این مجموعه گفت: از اوایل سال ۹۶ تحقیق و نگارش توسط علیرضا کاظمی پورآغاز شد و تاکنون یازده قسمت از فاز نخست که پنجاه‌قسمتی است نگارش شده است.

وی افزود: نگارش این مجموعه همچنان ادامه دارد وخلاصه سکانس‌های بیست قسمت دیگر نیز توسط کاظمی پور نوشته‌شده.

مهام  با اشاره به شروع پیش‌تولید این مجموعه تلویزیون از فروردین سال ۹۸ گفت: برای کارگردانی “بی همگان” با چند کارگردان مذاکراتی انجام‌شده اما هنوز حضور هیچ‌یک قطعی نیست.

مجموعه ۱۰۰ قسمتی«بی همگان» که چندین ماه تحقیق و پژوهش آن به طول انجامید مضمونی عاشقانه دارد. این اثر در ژانری اجتماعی و عاشقانه داستان دختر و پسری را روایت می‌کند که قصد ازدواج با یکدیگر رادارند. بخش‌هایی از این مجموعه با مسائل قانونی ارتباط دارد ودر دادگاه می‌گذرد و همین موضوع مراحل تحقیق را طولانی کرد.

مهران مهام پیش‌تر تجربه تهیه‌کنندگی مجموعه‌هایی چون؛ «خانه پدری»، «نرگس» و«خانه‌به‌دوش» را نیز داشت.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>