سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ دی ۱۳۹۷ در ۳:۱۲ ب.ظ چاپ مطلب

تقدیر مجمع هنرمندان خراسان از عوامل فیلم سینمایی «سرو زیر آب»

sarv

اکران ویژه و تقدیر مجمع هنرمندان خراسان از عوامل فیلم سینمایی «سرو زیر آب» در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی مجمع هنرمندان خراسان، اولین جلسه از دور جدید اکران‌های ویژه آثار سینمایی منتخب مجمع هنرمندان خراسان، با همکاری روابط عمومی و محافل سازمان سینمایی حوزه هنری ، ‌‌عصر پنج شنبه، ۲۰ دیماه با حضور هنرمندان، نویسندگان، شاعران، روزنامه نگاران و نخبگان فرهنگی خراسانی مقیم مرکز در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

در این مراسم که تنی چند از چهره های پیشکسوت خراسانی، مدیران سینمایی و نمایندگان مجلس حضور دارند، از نقش‌آفرینان فیلم سینمایی «سرو زیر آب» که به کارگردانی محمد علی باشه آهنگر در ژانر دفاع مقدس تولید شده ، تقدیر می‌گردد.

در این مراسم، خانواده ی شهید مدافع حرم، علی یزدانی نیز حضور داشته و مورد تجلیل و تکریم هنرمندان قرار می گیرند.

همچنین جمعی از خبرنگاران عضو سازمان بسیج رسانه کشور و خانواده کارمندان بسیجی نهاد ریاست جمهوری نیز در این مراسم حضور خواهند داشت.

گفتنی است ۱۸ سال از آغاز فعالیت مجمع هنرمندان خراسان می گذرد. این مجموعه از سال ۸۹ برنامه ی اکران ویژه و تقدیر آثار منتخب سینمای ایران را برگزار می کند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>