سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۰۰ تا دهم بهمن‌ماه

100Fest

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ بنا به درخواست فیلمسازان تا دهم بهمن‌ماه تمدید شده است.

به گزارش سوره سینما، روابط عمومی جشنواره فیلم ۱۰۰ با اعلام این خبر اضافه کرد: ستاد برگزاری جشنواره فیلم ۱۰۰ بنا به درخواست فیلمسازان و نظر به اینکه آثار بسیاری مراحل پایانی تولید را می‌گذرانند، مهلت دریافت آثار را تا ۱۰ بهمن‌ماه تمدید کرد. پیش از این آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ۱۰۰ ثانیه‌ای ۳۰ دی ماه اعلام شده بود.

جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ با موضوع اخلاق و سبک زندگی در دو بخش مسابقه‌ای و مسیر تجربه؛ و در قالب فیلم‌های مستند، داستانی و پویانمایی در تهران برگزار می‌شود. بخش مسابقه سینمای جهان نیز صرفا برای حضور شرکت کننده‌های غیرایرانی پیش‌بینی شده است.

در این خبر آمده است: فیلمسازانی که فیلم‌های ۱۰۰ ثانیه‌ای اول و دوم خود را تولید کرده‌اند تنها در یکی از بخش‌های اصلی یا مسیر تجربه می‌توانند شرکت کنند.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ ‌به همت حوزه هنری و به دبیری علی قربانی ۸ تا ۱۰ اسفندماه سالجاری در کشور برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>