سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ اسفند ۱۳۹۷ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

استقبال شبکه چهار از بهار با «روزنو روزگارنو»

rooze-no-roozegare-no

شبکه چهار سیما با ویژه برنامه زنده نوروزی «روزنو روزگارنو» به استقبال بهار می‌رود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «روزنو روزگارنو» به تهیه کنندگی بهروز کاوه مهربانی هر روز در ۳ بخش به صورت زنده از استودیو پخش شبکه چهار سیما به روی آنتن می رود.

به گفته کاوه مهربانی تهیه کننده برنامه پخش این ویژه برنامه از روز ۲۹ فروردین ماه همزمان با ولادت حضرت علی (ع) از ساعت ۱۱ آغاز می شود و قرار است تا ۱۴ فروردین ماه هر روز در سه بخش مجزا مهمان خانه های مخاطبان شویم.

وی در خصوص بخش ها و مجریان این برنامه گفت: اجرای «روزنو روزگارنو» را آقایان مصطفی امامی و محمد امرایی برعهده دارند و در بخش «طبیعت گرد» میزبان سامان محمدشاهی می شوند و باوی در خصوص سفر و نقاط دیدنی ایران به گفتگو می پردازند. بخش «پلیس راهور» با حضور سرگرد بختیاری و در بخش «آب و هوا» مهندس اصغری به استودیو برنامه می آید.

وی افزود: بخش معرفی کتاب و بقراری ارتباط با ۱۵ مراکز استانی در خصوص حال و هوای نوروز در شهرهای مختلف ایران از دیگر بخش های «روزنو روزگارنو» است.

کاوه مهربانی یادآور شد: برنامه «روزنو روزگارنو» هر روز در ساعت های ۱۱ صبح، ۱۵ و ۱۷:۴۰ به صورت زنده پخش می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>