سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۷:۰۶ ب.ظ چاپ مطلب

جهانگیر کوثری به اجرای برنامه فوتبالی بازگشت/ پخش «جهان فوتبال» از دوشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه

jahan footbal

«جهان فوتبال» عنوان برنامه ای ورزشی است که به طور اختصاصی به فوتبال اختصاص دارد و با اجرای جهانگیر کوثری از امشب دوشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه روی سایت آپارات قابل مشاهده است.

به گزارش سوره سینما، «جهان فوتبال» عنوان برنامه جدید فوتبالی است که از امروز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه در شبکه آپارات پخش می شود و مهم ترین ویژگی آن را می توان بازگشت جهانگیر کوثری مجری و تحلیلگر مطرح فوتبال دانست که در دهه های قبل به تلویزیون می رفت ولی مدت هاست که در این رسانه دیده نشده است.

این برنامه که به طور اختصاصی به فوتبال و ماجراهایش می پردازد دارد و با اجرای جهانگیر کوثری از امشب دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰:۳۰ روی سایت آپارات قابل مشاهده است.

تهیه کننده این برنامه حامد قشلاقی و کارگردان و مدیر پروژه آن پژمان ماندگاری است و مزدک میرزایی نیز به عنوان مشاور تهیه و اتاق فکر در این برنامه حضور دارد.

جهانگیر کوثری مجری برنامه «جهان فوتبال» از جمله قدیمی ترین مجریان ورزشی تلویزیون است که سال ها در صداوسیما به عنوان مجری و کارشناس برنامه های ورزشی و فوتبال فعالیت داشت ولی بعدها دیگر در این رسانه به عنوان مجری فوتبال دیده نشد.

این برنامه به بررسی و تحلیل فوتبال ایران و جهان می پردازد و خارج از سانسورها و خط قرمزهای رایج و بی دلیل، زوایای پنهان جهان فوتبال را به نمایش می گذارد.

«جهان فوتبال» در نخستین برنامه خود، میزبان امیر پویا کارشناس سینماست که با توجه به هیجانات این فصل از فوتبال درباره ارتباط میان سینما و فوتبال سخن می گوید.

جهانگیر کوثری پس از سالها دوری از تلویزیون به «جهان فوتبال» پیوست

علاقه مندان به فوتبال می توانند هر دوشنبه ساعت ۲۰:۳۰  شاهد پخش آنلاین این برنامه باشند که به بازی های هر هفته و حواشی مرتبط با فوتبال می پردازد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>