سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ تیر ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب
نشان عالی مدیر سال به مدیر عامل موسسه «بهمن سبز» رسید

محمود کاظمی: فواید اجلاس «مدیر سال» فراتر از جایزه، تبادل اطلاعات و تبلیغات است

kazemi-modire-sal1

محمود کاظمی مدیر عامل موسسه «بهمن سبز» در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال موفق به دریافت تندیس و عنوان «مدیر سال» شد.

محمود کاظمی مدیر عامل موسسه «بهمن سبز» در گفت و گو با سوره سینما گفت: این اجلاس در چهارمین دوره از برگزاری خود اهداف و معیارهایی را دنبال می کند که این معیارها در موسسه «بهمن سبز» وجود داشته است. یکی از آنها کارآفرینی و ایجاد شغل به طور مستقیم و غیرمستقیم بوده است.

وی افزود : همچنین «بهمن سبز» سالهاست در راستای بهسازی، بازسازی و ایجاد سالن های سینمایی فعالیت جدی دارد و سالن های زیادی را به چرخه اکران باز گردانده و با حمایت ها و تلاش و پشتکار حوزه هنری این فعالیت های چند ساله در این اجلاس دیده شد.

کاظمی از فواید این گونه گردهمایی ها به نتایجی فراتر از جایزه اشاره کرد و گفت: شرکت کردن در این اجلاس و سایر گردهمایی های مشابه باعث می شود که شرکت های دولتی و خصوصی که هر کدام جدا جدا مشغول به فعالیت هستند با هم آشنا شوند و این آَشنایی و تبادل اطلاعات، بابی برای معرفی ما به آنها و استفاده از خدمات متقابل آنها و در نهایت در مهم ترین بخشش تبلیغات می شود .

وی ادامه داد: همچنین در این اجلاس کلاس هایی هم برگزار شد که بسیار مفید و کارآمد بود و آشنایی با فن آوری های روز دنیا ، نحوه مذاکرات، بازاریابی و غیره را برای موفق تر شدن مدیران آموزش می‌داد.

وی مثال زد : مثلا در در یکی از همین مذاکرات ما با مدیرعامل یکی از شرکت های وارد کننده لامپ قرار شد که طی قراردادی با شرکت شهاب به تولید داخلی این محصولات برسیم و پروژکتورهایی که نیاز کل سینمای ایران است را تامین کنیم.

شایان ذکر است محمود کاظمی در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال موفق به دریافت تندیس و عنوان «مدیر سال» شد.

اجلاس سراسری مدیر سال به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت در چهار سال اخیر برگزار شده است. هومن پناهی‌پور دبیر اجرایی این دوره بود. نشان عالی مدیر سال به مدیرانی اهدا می‌شود که در حوزه پایداری کسب و کار، خلاقیت، نوآوری و اشتغال‌زایی به ویژه در شرایط تحریم موفق بوده‌اند.

در این مراسم که بعد از ظهر سه‌شنبه ۱۸ تیرماه در تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه برگزار شد، از مدیران حوزه‌های مختلف تجارت و اقتصاد تقدیر شد و محمود کاظمی مدیر عامل موسسه بهمن سبز تنها مدیر سینمایی بود که تندیس «مدیر سال» را دریافت کرد.

موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری در زمینه پخش، توزیع، اکران و سینماداری فعالیت می‌کند و در سراسر ایران صاحب ۱۱۰ سالن سینماست.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>