سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۹ تیر ۱۳۹۸ در ۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

برنامه نمایش سومین روز جشنواره فیلم شهر اعلام شد

Shahr-Fest

در سومین روز از برگزاری هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، ۵۱ اثر در دو بخش مسابقه سینمای ایران و بین‌الملل نمایش داده می‌شود.

به گزارش سوره سینما، در سومین روز از برگزاری این جشنواره، آثار در دو بخش مسابقه سینمای ایران و بین‌الملل در ۴ سالن و در ۵ سانس از ساعت ۱۴ الی ۲۳:۳۰ نمایش داده می‌شود.

بر اساس این گزارش، در سانس اول ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ و سالن شماره یک، فیلم‌های مسابقه سینمای ایران عبارتند از: «یکدیگر»، «انتخاب»، «لال»، «محاق»، «پدر»، «بدون لک» و «خاطره نمناک».

همچنین ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ در سالن ۳ فیلم ویدئویی «در میان امواج» ساخته هادی شریعتی و در ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ در سالن شماره ۴ فیلم‌های بخش مسابقه سینمای بین‌الملل به نمایش درمی‌آید. این فیلم‌ها عبارتند از: «سال جدید من»، «میز پینگ پنگ»، «مردی از دریا»، «فضای منفی»، «صدای آب»، «مکعب روبیک» و «خاطرات یک کفاش».

در سانس دوم ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰ و سالن شماره یک، فیلم‌های بخش مسابقه سینمای ایران نمایش داده می‌شود که عبارتند از: «کجا رو می بینی»، «شهر هزار کبوتر»، «بچه خور»، «در شهر»، «هوادار»، «…رفت»، «شرعی»، «پاکبان» و «تلقین».

همچنین ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸ در سالن ۳ فیلم سینمایی «دارکوب» ساخته بهروز شعیبی در بخش مسابقه سینمای ایران و ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ در سالن ۴ فیلم سینمایی «در جستجوی سکوت» ساخته دیر ممایا از هندوستان در بخش مسابقه سینمای بین الملل نمایش داده می شود.

در سانس سوم ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ و سالن شماره یک، فیلم‌های مسابقه سینمای ایران همچون «چشم‌انداز خالی»، «به هیچ کس نگو کجایی»، «آقای گوزن»، «قرار» و «تلکه» نمایش داده می شود.

همچنین در ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ در سالن ۳ فیلم ویدئویی «خانه پلاک ندارد» در بخش مسابقه سینمای ایران و ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در سالن شماره ۴ مستند «خانه ای برای تو» در بخش مسابقه سینمای ایران به نمایش در می‌آید. در ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ نیز در سالن شماره دو، فیلم سینمایی «تابستان داغ» ساخته ابراهیم ایرج زاد در بخش سینمای مسابقه سینمای ایران نمایش داده می شود.

در سانس چهارم و ساعت ۲۰ تا ۲۱:۳۰ در سالن شماره یک، فیلم های «روباه و چاه»، «بارش باران»، «اعلا»، «هیولای بادگیر»، «کاش آنجا نبودم»، «مادربزرگ»، «مدیریت پسماندها۲» و «تلخ» در بخش مسابقه سینمای ایران نمایش داده می شود.

همچنین در ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲ در سالن شماره ۳ فیلم سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» ساخته افشین هاشمی در سالن شماره ۴ از ساعت۲۰ تا ۲۱:۳۰ مستند بلند «پناهگاه انسان» در بخش مسابقه سینمای بین‌الملل به نمایش در می‌آید.

در سانس آخر ساعت ۲۲ تا ۲۳:۳۰ در سالن شماره یک فیلم های «پسر دریا»، «شیخ نشین ها»، «سینک»، «بازگشت» و «تجهیزات ایمنی در ساختمان» در بخش مسابقه سینمای ایران نمایش داده می شود.

همچنین در ساعت ۲۲:۳۰ تا ۲۴ در سالن ۳ فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ‌زده» ساخته هومن سیدی در بخش مسابقه سینمای ایران و مسابقه بین الملل، و در سالن شماره ۴ در ساعت ۲۲ تا ۲۳:۳۰ فیلم سینمایی «بی‌عشق» در بخش مسابقه سینمای بین الملل نمایش داده می شود.

هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر ۲۶ تا ۳۱ تیرماه سال جاری به دبیری هاشم میرزاخانی در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود و نمایش فیلم‌ها برای عموم آزاد است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>