سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ تیر ۱۳۹۸ در ۳:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

مروری بر آثار پیمان خازنی در برنامه «نغمه ها» / دکلمه‌خوانی الهام پاوه نژاد و علیرضا قربانی در شبکه چهار

khazeni-tv4

آثار پیمان خازنی، آهنگساز، نوازنده تار و موسیقیدان ایرانی در برنامه «نغمه ها» از شبکه چهار سیما مرور می شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه چهارسیما، مجله تخصصی و موسیقایی«نغمه ها» به کارگردانی حبیب الله ذوالفقاری از تولیدات گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که با اهالی موسیقی در حوزه های مختلف خوانندگی، آهنگ سازی، تک نوازی، موسیقی کلاسیک، موسیقی ملل، موسیقی مقامی یا نواحی به گفتگوی صمیمانه می پردازد.

بنابراین گزارش، در برنامه امروز (۲۹ تیرماه) که ساعت ۱۹ پخش می شود، با پیمان خازنی، آهنگساز، نوازنده تار و موسیقیدان ایرانی گفتگو شده است.

در این برنامه موسیقیایی شش قطعه از کارهای خازنی در مقام آهنگساز و نوازنده تار پخش می شود.

از آلبوم به یاد من باش با صدای سالار عقیلی، از آلبوم پریچهر با صدای سینا سرلک، دکلمه علیرضا قربانی با نام خانه آبی، کجاست خانه باد با دکلمه الهام پاوه نژاد، پخش اثر از نخستین آلبوم پیمان خازنی با نام شوخی که اثری تلفیقی از تار و پیانو است و همهمه کاشی‌ها با تکنوازی تاراز جمله کارهای این هنرمند است که در «نغمه های» امشب پخش می شود.

«نغمه ها» برنامه تخصصی شبکه چهار سیما درحوزه موسیقی است که با هدف معرفی بزرگان عرصه موسیقی تهیه و تولید می شود این برنامه امشب ساعت ۱۹ از شبکه چهارسیما پخش می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>