سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

راهیابی فیلمنامه «خوابِ بیدار» به جشنواره آمریکایى

Flickers-Fest

فیلمنامه «خوابِ بیدار» به نویسندگى ایمان داورى در سی و هفتمین دوره جشنواره بین المللى Flickers’ Rhode Island آمریکا ، به بخش رقابتی راه یافت.

به گزارش سوره سینما، فیلمنامه «خوابِ  بیدار» (Sleep No More) به نویسندگى ایمان داورى به بخش رقابتی دوره سی و هفتم  جشنواره بین المللى  Flickers’ Rhode Island آمریکا که طی ۲۳ سال برگزار گردیده، راه یافته که این جشنواره جزو ١٠ جشنواره برتر آمریکا در زمینه سینما و همچنین  جزو ۵٠ فستیوال برتر از نگاه مجله ی Movie Maker محسوب مى شود و یکى از رویدادهاى مهم سینمایى است که مورد تایید فستیوال بفتا و همچنین آکادمی اسکار است.

فیلمنامه «خوابِ  بیدار» پیش از این در جشنواره هاى مختلفى درخشیده که از جمله آنها مى توان به حضور در بخش داوری جشنواره Independent Talents International Film و همچنین نامزدى دریافت بهترین فیلمنامه در جشنواره Twister Alley Film Festival اشاره کرد.

جشنواره Flickers’ Rhode Island  از ۶ تا ١١ آگوست در رود آیلند (Rhode Island) آمریکا برگزار خواهد شد.

ایمان داورى یکى از فیلمنامه نویسان و کارگردانان جوان مستقل کشور است که تاکنون بیش از ١٠ ها فیلمنامه کوتاه و بلند و همچنین فیلم هاى کوتاه او در جشنواره ها و رویدادهاى بین المللى حائز دریافت جایزه و همچنین راهیابى به مراحل نهایى فستیوال ها شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>