سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۷ ب.ظ چاپ مطلب

جشنواره اواخاکاى مکزیک میزبان فیلمنامه «خوابِ بیدار»

Oaxaca-Fest

فیلمنامه «خوابِ بیدار» به نویسندگى ایمان داورى به بخش داوری دهمین دوره جشنواره اواخاکاى مکزیک راه یافت.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه اى؛ فیلمنامه «خوابِ بیدار» (Sleep No More) به نویسندگى ایمان داوری در ادامه حضور خود در فستیوال هاى تخصصى فیلمنامه نویسى در دنیا، به بخش داورى یا نهایى جشنواره بین المللى اوآخاکاى مکزیک راه یافته که این جشنواره جزو ۵۰ فستیوال برتر جهان از نگاه مجله یMovie Maker محسوب مى شود.

فیلمنامه «خوابِ بیدار» پیش از این در جشنواره هاى مختلفى درخشیده که از جمله آنها مى توان به حضور در بخش داوری جشنواره Independent Talents International Film، نامزدى دریافت بهترین فیلمنامه در جشنواره Twister Alley Film Festival و همچنین بخش رقابتی جشنواره Flickers’ Rhode Island (مورد تایید آکادمی اسکار و بفتا) اشاره کرد.

این جشنواره از ۴ تا ١٠ اکتبر در اوآخاکاى مکزیک برگزار خواهد شد.

ایمان داورى یکى از فیلمنامه نویسان و کارگردانان جوان و مستقل کشور است که تاکنون بیش از ١دهها فیلمنامه کوتاه و بلند و همچنین فیلمهاى کوتاه او در جشنواره ها و رویدادهاى بین المللى حائز دریافت جایزه و همچنین راهیابى به مراحل نهایى فستیوال ها شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>