سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۵:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

سینما بهمن تهران پردیس چهار سالنه می‌شود/ تداوم نهضت سینماسازی «بهمن سبز»

cinema-bahman

سینما بهمن تهران بزودی با داشتن چهار سالن سینمایی باکیفیت به جمع پردیس‌های چهارسالنه خواهد پیوست.

به گزارش سوره سینما، موسسه فرهنگی- تبلیغاتی «بهمن سبز» حوزه هنری در ادامه نهضت سینماسازی خود از ابتدای مهرماه ۹۸ کار بازسازی سینما بهمن یکی از معروف ترین و باسابقه ترین سینماهای شهر تهران را آغاز کرد.

این سینما که در ۲ سالن و با ظرفیت ۱۱۷۰ صندلی در سال ۱۳۴۴ در میدان انقلاب تهران و در مجاورت دانشگاه تهران تأسیس شد، از ابتدای انقلاب اسلامی تحت مدیریت حوزه هنری به نمایش فیلم های سینمایی می پرداخت.

«سینما بهمن» که مرکزیت آن در شهر، طی سال ها آن را به سینمایی در دسترس دانشجویان و سینمادوستان تبدیل کرد، سال گذشته سالن یک آن مورد بازسازی و بهره برداری قرار گرفت و اکنون سالن ۲ این سینما با ظرفیت ۴۵۰ نفر در حال مرمت و بازسازی می باشد.

«بهمن سبز» در کنار بازسازی سالن ۲، دو سالن اختصاصی با ظرفیت های ۵۵ و ۵۰ نفر به مجموع سالن های این سینما خواهد افزود. درنهایت در پایان این بازسازی و نوسازی، سینما بهمن تهران با داشتن ۴ سالن سینمایی باکیفیت به جمع پردیس های چهارسالنه خواهد پیوست.

گفتنی ست سازمان سینمایی حوزه هنری، موسسه بهمن سبز حوزه هنری و موسسه سینما شهر در این پروژه همکاری دارند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>