سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ آبان ۱۳۹۸ در ۳:۲۱ ب.ظ چاپ مطلب

بررسی ابعاد شخصیتی سیاسی آیت‌الله طالقانی در «رادیکال سه»

radikal3

هفتمین قسمت از سری جدید برنامه دانشجویی «رادیکال سه» به بررسی ابعاد شخصیتی سیاسی آیت‌الله طالقانی می‌پردازد.

به گزارش سوره سینما، تازه‌ترین قسمت از برنامه دانشجویی «رادیکال سه» به سراغ بررسی ابعاد شخصیتی سیاسی آیت‌الله سیدمحمود طالقانی اولین امام جمعه تهران رفته است تا عملکرد این چهره مهم تاریخ معاصر را در دوره‌های مختلف فعالیت‌هایش مورد نقد و بررسی قرار دهد.

مهدی طالقانی فرزند مرحوم آیت‌الله طالقانی در کنار محمدرضا کائینی پژوهشگر تاریخ معاصر دو چهره‌ای هستند که در این قسمت از برنامه مقابل سجاد بلوکات مجری جوان «رادیکال سه» خواهند نشست.

برنامه «رادیکال سه» در این سری خود سعی کرده تا با نگاهی دانشجویی و دقیق عملکرد و تاثیرگذاری شخصیت های اجتماعی سیاسی و فرهنگی جامعه ایران را به آرمان های استقلال؛ آزادی؛ عدالت و پیشرفت مورد بررسی قرار می دهد.

هفتمین قسمت این برنامه، پنجشنبه ۲۳ آبان ماه، ساعت ۲۰ از شبکه سوم سیما به روی آنتن می‌رود. علی زندیه، کارگردانی و میکائیل دیانی تهیه‌کنندگی سری جدید «رادیکال سه» را برعهده دارند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>