سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب
مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس خبر داد:

آغاز احداث پردیس سینما «پرسیا» شیراز همزمان با دهه فجر

shahabian

رسول شهابیان مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس از آغاز پروژه تبدیل سینما «پرسیا» شیراز به پردیس دو سالنه همزمان با دهه فجر خبر داد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، رسول شهابیان مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس از مراحل بازسازی و احداث سالن‌های این استان خبر داد و گفت: سینما «پرسیا» شیراز در اولویت اول بازسازی طرح تحول عمرانی موسسه «بهمن سبز» در مراحل پایانی اخذ مجوز شهرداری جهت بازسازی است و از هفته آینده مراحل ساخت و احیای آن آغاز می‌شود.

وی افزود: اولویت بعدی «بهمن سبز» احداث پردیس سینمایی ایران و پردیس سینمایی سعدی در شیراز است که انشاالله طبق برنامه ریزی انجام خواهد شد.

مدیر امور سینمایی فارس در پایان عنوان کرد: درباره سینماها و شهرهای دیگر هم پیشنهاداتی داریم تا موسسه «بهمن سبز» بتواند در تعامل با بخش خصوصی به صورت رهن یا بهره برداری، سالن‌های متعددی داشته باشد.

موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری در حال حاضر سالن‌های «ایوان» شیراز با یک سالن، «سعدی» شیراز با یک سالن، «فلسطین» شیراز با یک سالن، «پیام» شیراز با یک سالن و «شیراز» شیراز با یک سالن را بصورت فعال در سطح استان فارس دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>