سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۱:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر و داستان انقلاب تا ۱۵ فروردین ۹۹

sher-dastan-enghelab

با توجه به تعویق زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب به خرداد ماه سال آینده، مهلت ارسال اثر به این رویداد ادبی ملی تا ۱۵ فروردین ۹۹ تمدید شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، دبیرخانه دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب با اعلام خبر تمدید مهلت ارسال اثر به این رویداد تا ۱۵ فروردین ۹۹، از علاقه مندان به شرکت در این جشنواره درخواست کرد تا آثار خود را با توجه به ضوابط و مقررات اعلام شده در فراخوان ارسال کنند.

مهلت ارسال اثر به این جشنواره پیش از این ۳۰ بهمن ماه اعلام شده بود.

این رویداد در بخش شعر با موضوعات عدالت و انسانیت، وحدت امت اسلامی، رفعت ملی، اخلاق و معارف دین، گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت به صورت مجموعه شعر و کتاب و تک اثر در قالب های سنتی، نو و نیمایی، کودک و نوجوان پذیرای آثار شاعران است.

همچنین در بخش داستان شامل موضوعاتی نظیر مسائل و رویدادهای سال‌¬های قبل و روزهای پیروزی انقلاب و پس از آن تا امروز، دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، نقش و جایگاه انقلاب اسلامی در رهبری، وحدت، انسجام ملی و همراهی با جریان‌های استکبارستیز جهان با تأکید بر هویت اسلامی و مقاومت در قالب های رمان و داستان کوتاه بزرگسال و کودک و نوجوان است.

دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب به همت مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری و موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر برگزار می شود.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند جزییات فراخوان را در سایت سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir دنبال کنند یا با شماره دبیرخانه ۸۴۱۷۲۲۰۴-۰۲۱ تماس بگیرند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>