سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۷:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

بررسی کارنامه هفت رییس جمهور آمریکا در برنامه «حصار دور آزادی»

hesar dore azadi

برنامه «حصار دور آزادی» از شبکه چهار سیما بررسی کارنامه هفت رییس جمهور آمریکا از پیروزی انقلاب اسلامی است.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «حصار دور آزادی» نام برنامه ای است که گروه سیاسی شبکه چهار سیما به مناسبت آغاز محاصره اقتصادی ایران تهیه و تدارک دیده است.

این برنامه روز پنج شنبه ۱ خرداد  ساعت ۱۴:۳۰ با اجرای عباس طاهری به روی آنتن می رود.

«حصار دور آزادی» بررسی کارنامه ۷ رییس جمهور آمریکا از پیروزی انقلاب اسلامی است ، در این برنامه تحریم ها  از زمان ریاست جمهوری جیمی کارتر تا دونالد ترامپ رو از دو حزب جمهوری خواه و دمکرات رو بررسی می کند.

در این برنامه بررسی می شود :  با این همه و با وجود ورود انقلاب به دهه پنجم تلاش های آمریکا برای پایان دادن به حیات انقلاب به ثمر نشسته و ایران امروز در شرایطی قوی تر از گذشته در عرصه داخلی و منطقه ای قرار دارد آمریکا زمانی که دید تحریم ها اثری بر روی اراده و وحدت و همدلی مردم ایران ندارد ، شروع به آزمودن راههای دیگری  کرده است ،  تمامی این عملیات روانی سنگین و فشارهای  اقتصادی و تمدید تحریم ها برای کشاندن ایران به پای مذاکره است. آمریکایی ها به دنبال یک مذاکره نابرابر برای منافع خود در حوزه منطقه ای و موشکی هستند و می خواهند محدودیت های هسته ای را دائمی کنند .

به همین منظور حمیدرضا آصفی سخنگوی اسبق وزارت امورخارجه و کارشناس مسایل بین الملل به عنوان کارشناس در این برنامه حضور داشته و مروری بر این جریانات خواهد داشت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>