سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۳ تیر ۱۳۹۹ در ۵:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

بهرنگ ملک‌محمدی سرپرست گروه فیلم و سریال شبکه دو شد

behrang-malek-mohamadi

بهرنگ ملک‌محمدی مدیر گروه فیلم و سریال مرکز «سیما فیلم» با حفظ سمت سرپرست گروه فیلم و سریال شبکه دو شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو، با حکمی از سوی محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، بهرنگ ملک‌محمدی سرپرست گروه فیلم و سریال این شبکه شد.

در بخشی از این حکم آمده: «نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند هنری و رسانه ای جنابعالی، بدینوسیله به عنوان سرپرست گروه فیلم و سریال شبکه دو منصوب می شوید.

انشاا… در پرتو توجهات ربوبی، با بهره گیری از کارشناسان زبده و با اتکا به ذخایر ارزشمند پدید آمده در عرصه تولیدات نمایشی شبکه در یکی دو سال گذشته، در تداوم برنامه ریزی، طراحی و تولید آثار نمایشی وزین، جذاب و متناسب موید و موفق باشید.»

ملک‌محمدی دانش آموخته رشته کارگردانی سینماست و به عنوان منتقد با نشریات مختلف و کارشناس فیلمنامه و مسئول تولید در موسسه تصویر شهر فعالیت داشت.

وی همچنین کارشناس هماهنگی تولید و فیلم نامه در گروه مناسبت ها، کودک و نوجوان، فیلم های تلویزیونی،طرح و برنامه و عضو شورای فیلم نامه گروه فیلم و سریال شبکه دو و پنج بوده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>