سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۶ تیر ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

در دهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» ببینید/ گفت‌وگو با بازیگری که شانس یارش نبود

Maks10

در دهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» سعید شیخ‌زاده میزبان میرفرخ هاشمیان بازیگر فیلم محبوب «بچه‌های آسمان» است.

به گزارش سوره سینما، دوست‌داران فیلم محبوب «بچه‌های آسمان» حتماً بازیگر نقش پسر بچه مهربان قصه را که بزرگ‌ترین آرزویش تهیه کفش برای خواهرش بود و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکرد را به یاد دارند. پسرکی لاغراندام با صورتی معصوم مهربان، کودکی که به یکباره مشهور شد و حتی در صورتی که بخت یارش می‌شد می‌توانست به یک بازیگر حرفه‌ای در سینمای ایران تبدیل شود. اما درست در همان روزهایی که عکس میرفرخ هاشمیان روی سردر سینماها بود پدرش با ورشکستگی مالی مواجه شد و ورق زندگی این کودک هم برگشت.

در دهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» که  جمعه‌ ششم تیرماه ساعت ٢٢:٣٠ بعد از اخبار شبکه دو سیما پخش خواهد شد، سعید شیخ‌زاده میزبان میرفرخ هاشمیان است و با او درباره ورود به دنیای سینما در کودکی، شهرت زودهنگام، دوری از سینما، اعتیاد و نجات از آن و… گپ‌وگفتی صمیمانه خواهند داشت.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد با نگاه ویژه به کرونا سراغ قصه‌های اجتماعی می‌رود، قصه‌های آدم‌ها و موقعیت‌هایی که قبل و بعد از کرونا حال و روزشان عوض شده است. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندانی نظیر امیرمحمد زند، گلاره عباسی، رضا فیاضی، پرویز فلاحی‌پور، فریبا متخصص، فرناز رهنما، پیام دهکردی، الهام پاوه‌نژاد، رسول نجفیان، داریوش کاردان، چنگیز جلیلوند، گیتی خامنه، مریم سعادت ، رضا رفیع و… صاحبان داستان‌های اجتماعی مربوط به کرونا ضبط و پخش می‌شود.