سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ تیر ۱۳۹۹ در ۱:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

جلسه همفکری مستندسازان جبهه مقاومت برگزار شد

mostanadsazan-moqavemat

جلسه همفکری جریان مستندسازی جبهه مقاومت در کافه نخلستان اوج با حضور مستندسازان و مسئولان حوزه‌های مختلف مستند برگزار شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، جلسه همفکری مستندسازان جبهه مقاومت که در سالهای اخیر در بحرانهای کشورهای منطقه حاضر و فعال بوده‌اند، در کافه نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار شد. در این جلسه مسئولین و فیلمسازان حوزه مستند در جبهه مقاومت گرد هم آمدند.

در این جلسه که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد مستندسازان از تجربه ها، خاطرات و مشکلات مستندسازی بحران در کشورهای منطقه از جمله سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان، لبنان و… گفتند.

در ادامه این جلسه فیلمسازان و مسئولین حوزه مستندسازی به تبیین برنامه های این جریان برای ادامه مسیر مستندسازی در منطقه و جبهه مقاومت پرداختند.

این جلسه اولین جلسه هم اندیشی در حوزه مستندسازان جبهه مقاومت بود و قرار بر این شد که سلسله جلساتی در این حوزه برای تدوین راهبردهایی در این خصوص با حضور طیف گسترده تری از فیلمسازان و مستندسازان جبهه مقاومت برگزار گردد.

احسان محمد‌حسنی مدیر مسئول سازمان اوج، نادر طالب زاده مستندساز و پژوهشگر، سید سلیم غفوری مدیر شبکه افق، محسن یزدی قائم‌مقام شبکه سه، محمدرضا عباسیان از مستندسازان با سابقه، یاسر فریادرس مدیر مرکز مستند سوره، محسن اسلام زاده، سیاوش سرمدی، وحید اصانلو، احمد شفیعی، وحید فرجی، ساسان فلاح فر، هادی نعمت الهی، هاشم موسوی، محسن اردستانی، فرج صالحی، ماهان خمامی پور، محمد مهدی خالقی، مهدی مطهر،  میثم صبوحی، محمدجواد رحیمی، مصطفی فتاحی، مهیار زاهد، ناصر نادری، حمید عبدالله زاده، مهدی شاهمحمدی، احمد عبدالرحیمی، یحیی رضایی، امین قدمی و محمد ساسان از حاضرین این هم اندیشی بودند.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>