سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۵ مرداد ۱۳۹۹ در ۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب
به دلیل مشکلات ناشی از شیوع گسترده ویروس کرونا؛

اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد» به تعویق افتاد

jashnvare kashfe estedad

به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتى سینماگران، داوران و دست‌اندرکاران جشنواره، برگزاری اولین دوره از جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد» به آینده‌ای نزدیک و بعد از فراهم آمدن شرایط ایمن، موکول شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد، به گفته شهرام اسدزاده دبیر اولین دوره از جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد، این جشنواره که قرار بود ۱۵ تا ۳۱ مردادماه برگزار شود، به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا و شرایط ناامن موجود برای داوران، سینماگران و دست‌اندرکاران، در زمانی دیگر و در شرایط مطلوب‌تر برگزار خواهد شد.

اسدزاده در این باره توضیح داد: در زمان مقرر برای ارسال آثار، بیش از ۵۰۰ فیلم به دبیرخانه جشنواره رسید. تمامی این آثار در دو بخش فیلم کوتاه و استعداد برتر بازبینی شده و طی روزهای آتی آثار منتخب برای داوری در اختیار هیات داوران قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: از آنجا که در شرایط فعلی امکان برگزاری جلسات هیات داوری و برنامه‌ریزی‌هایی که برای ایام جشنواره داشتیم، میسر نیست و سلامت برگزارکنندگان و هیات داوری در خطر است، تصمیم گرفتیم برگزاری جشنواره را به زمانی دیگر که متعاقبا اعلام می‌شود، موکول کنیم.

دبیر جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد عنوان کرد: علاوه بر این با توجه به قابلیت‌های آثاری که دریافت کردیم تصمیم گرفتیم بخش رقابتی بهترین فیلمنامه را نیز به جشنواره اضافه کنیم.

وی تصریح کرد: به زودی و بعد از کسب پروانه نمایش برای آثار راه یافته به جشنواره از سازمان سینمایى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى، اسامی این آثار از طریق رسانه‌های رسمی و سایت جشنواره اعلام خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>