سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۹ در ۶:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

پخش مستند «زخم الماس» از شبکه چهار/ مروری بر زندگی محمد میرزاوندی خواننده غیور لرستان

zakhme-almas

«زخم الماس» عنوان مستندی است که چهارشنبه ۲۲ مرداد ساعت ۲۳ در قالب مجموعه چهارسوی علم از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، این مستند مروری بر زندگی خواننده استان لرستان محمد میرزاوندی، فعالیت های او در قبل و بعد از انقلاب،  شروع دفاع مقدس و آوازهای دلنشین  وتاثیر گذار او  در حال وهوای جبهه ها و همچنین معرفی تعدادی از آلبوم های او، از جمله: تانفس دارم می جنگم ، شوق جبهه،  دایه دایه وقت جنگ است، سنگر رزم بسیج و … دارد که این قطعات در زمان خود تاثیر بسزایی در تهییج و تقویت روحیه رزمندگان و مردم داشت.

ماجرای تاسف بار سکته مغزی ایشان وخاطرات اوازاین اتفاق وکمک خانواده ودوستانش برای بازگشت دوباره ی اوبه عرصه ی موسیقی وخوانندگی و … نیز در این مستند روایت می شود.

زخم الماس به کارگردانی عزیزبابا نژاد و حضور مهمانان و کارشناسانی همچون: درویش رضا منظمی، فریدون شهبازیان، علی رضا حجتی، محمد جلیل عندلیبی  و شماری از استادان موسیقی چهارشنبه ۲۲ مرداد به دلیل محتوای غنی فرهنگی هنری و به مناسبت روز «مقاومت اسلامی» به همت تامین برنامه شبکه چهار سیما از این شبکه پخش خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>