سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۷ مرداد ۱۳۹۹ در ۹:۴۲ ق.ظ چاپ مطلب

همکاری شاتل و هیأت آنلاین/ استفاده از تمام زیرساخت‌ها برای معرفی سامانه

heyatonline-shatel

در دیدار هیأت امنای هیأت آنلاین با بنیان‌گذار و رییس هیأت مدیره شاتل، تفاهم‌نامه‌ای برای همکاری در زمینه برگزاری پرشور مراسم‌های محرم در دوران شیوع کرونا به امضای طرفین رسید.

به گزارش سوره سینما، محمد حسن شانه ساز زاده، بنیان‌گذار و رییس هیأت مدیره شاتل در دیدار با اعضای هیأت امنای هیأت آنلاین گفت: افتخار می کنیم در این حوزه در خدمت شما باشیم. این افتخار و ثوابی است که ممکن است به این راحتی نصیب هر کسی نشود و این همکاری برای ما بسیار عالی است.

او افزود: اینکه این شجاعت وجود داشته است که کاری با این ابعاد انجام شود ستودنی است. به هر حال این شهامتی که وجود داشته تا چنین کار بزرگی انجام شود ارزنده است.

رییس هیأت مدیره شاتل یادآور شد: حضور موسسه فراکاو و تجارب موفق این مجموعه در استریمینگ و سرویس دهی به مخاطبان میلیونی همزمان در کنار این پروژه خیلی از دغدغه ها و نگرانی ها از بابت استریمینگ و حجم فشار ترافیک را مرتفع می کند.

شانه ساز زاده با قدردانی از کیفیت انجام کار توسط هیأت آنلاین، ادامه داد: روزهای اول دقیقه به دقیقه چک می کردم که ببینم داستان چیست. مانیتور می شد و فیدبک بدی نگرفتیم. نتیجه خیلی خوب بود.

بنیان گذار و رییس هیأت مدیره شاتل در پایان گفت: امسال محرم هم اطلاع رسانی می کنیم تا مردم بیشتر با این سامانه آشنا شوند. در خدمت شما هستیم و از همه زیرساخت هایمان برای این موضوع استفاده خواهیم کرد.

سامانه هیأت آنلاین به آدرس heyatonline.ir بستری برای پخش زنده هیئات و مراسم های مذهبی است که ترافیک استفاده از آن برای کاربران در کلیه اپراتورها رایگان است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>