سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۸ ق.ظ چاپ مطلب
در پانزدهمین قسمت از فصل سوم برنامه «مکث» ببینید:

روایت زوج جوانی که دو کودک بیمار را به فرزندی پذیرفتند

Maks-S3E15

در قسمت پانزدهم از فصل سوم برنامه «مکث» پیام دهکردی میزبان زوج جوانی است که عشق و علاقه به فرزند را با پذیرفتن دو کودک بیمار و نگهداری و مراقبت از آنها نشان دادند.

به گزارش سوره سینما، پانزدهمین قسمت از سری سوم برنامه «مکث» جمعه‌ ١۴ شهریور ساعت ١٩:۴۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در هفته دوم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه محرم تهیه شده پیام دهکردی مجری و راوی خواهد بود.

در این برنامه پیام دهکردی میزبان زوج جوانی به نام‌های مطهره جاویدی و مهدی برزگر است که با وجود علاقه بسیار به کودکان صاحب فرزند نشدند اما این عشق و علاقه را با پذیرفتن دو کودک بیمار و نگهداری و مراقبت از آنها نشان دادند. قصه شنیدنی این زوج و ماجرای جالب به فرزندی پذیرفتن دختران‌شان را در «مکث» ببینید و بشنوید.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>