سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۷ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

تقدیر یونسکو از دو هنرمند در اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»

selfie20-unesco

نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» و کمیسیون ملی یونسکو به منظور تجلیل از دو هنرمند پیشکسوت سینما تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، تفاهم‌نامه همکاری میان این رویداد سینمایی و کمیسیون ملی یونسکو در ایران در جلسه‌ای با حضور حجت الله ایوبی دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو و مریم دوستی موسس و دبیر جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» امضا شد.

به دنبال امضای این تفاهم‌نامه قرار است از دو هنرمند پیشکسوت سینما که متعاقبا اسامی آن‌ها منتشر خواهد شد، در این رویداد سینمایی تقدیر شود.

جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» با محوریت موضوع همزیستی با کرونا و تاثیر آن بر زندگی فردی و اجتماعی، اقتصاد، سیاست، محیط زیست، زیست شهری، احترام به حقوق سالمندان و کودکان و… پذیرای فیلم هایی با حداکثر زمان سه دقیقه از فیلمسازان مردمی و حرفه‌ای است.

این رویداد با حمایت سازمان شهرداری تهران و سامانه هاشور برگزار می‌شود.

آخرین مهلت ارسال اثر به دبیرخانه این رویداد ۲۰ شهریور و از طریق سایت جشنواره به نشانی selfie20shortfilmfestival.com اعلام شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>