سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب
در بیست‌وششمین قسمت از فصل سوم برنامه «مکث» ببینید:

از مار پیتون تا تمساح؛ حیوانات عجیبی که یک خانم یزدی پرورش می‌دهد

Maks-S3E26

در قسمت بیست‌وششم از فصل سوم برنامه «مکث» فرناز رهنما میزبان زنی عاشق محیط زیست و خزندگان به نام فاطمه نیکوروش است.

به گزارش سوره سینما، بیست‌وششمین قسمت از سری سوم برنامه «مکث»  سه‌شنبه ۲۵ شهریور حوالی ساعت ١٩:٣٠ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در هفته چهارم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده فرناز رهنما مجری و راوی خواهد بود.

در این برنامه فرناز رهنما میزبان زنی عاشق محیط زیست و خزندگان به نام فاطمه نیکوروش است. نیکوروش که فارغ‌التحصیل رشته جانورشناسی است بسیار به پرورش و نگهداری خزندگان علاقه داشته و پرورش آنها را از خانه استیجاری و از بیم اعتراض صاحبخانه به صورت پنهانی و با امکانات محدود آغاز کرده است. این زن جوان حالا یک نمایشگاه خزندگان در شهر یزد برپا کرده و علاقمندان می توانند به دیدن گونه‌های مختلف جانوری خزندگان به این مکان بروند. هرچندکه شرایط کرونایی باعث رکود در این نمایشگاه شده اما نیکوروش به سختی و حتی با کاستن از هزینه‌های زندگی شخصی‌اش سعی می‌کند به بهترین شکل از حیوانات این نمایشگاه نگهداری کند.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>