سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۳۱ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

«افق سینما» ویژه شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت روی آنتن می‌رود

ofogh-moqavemat

برنامه «افق سینما» ویژه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با اجرای سعید الهی روی آنتن شبکه افق می‌رود.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، همزمان با برگزاری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برنامه «افق سینما» ویژه این رویداد سینمایی روی آنتن شبکه افق می‌رود.

این برنامه که کاری مشترک از شبکه افق و انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس است، از دوشنبه؛ ۳۱ شهریورماه، همزمان با چهلمین سالگرد هفته گرامیداشت دفاع‌مقدس، به مدت ۱۲ شب متوالی روی آنتن خواهد رفت.

«افق سینما» که با هدف معرفی و بررسی چالش های موجود در سینمای انقلاب اسلامی، دفاع‌مقدس و مقاومت بصورت ترکیبی تولید می‌شود، در برگیرنده گفت‌وگوهای کارشناسی و تحلیلی پیرامون موضوعات مختلف و نیز بخش‌های تصویری متنوع است.

بینندگان شبکه افق، در این برنامه شاهد گزارش‌های ویژه‌ای از شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت خواهند بود.

اجرای این برنامه بر عهده سعید الهی؛ کارشناس سینما و رسانه است و تهیه‌کنندگی آن را علی اکبرکرد بر عهده دارد.

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در دو زمان ۳۱ شهریور تا ۶ مهرماه همزمان با هفته دفاع مقدس در بخش‌های «مدافعان سلامت»، «جشنواره جشنواره‌ها» و انتخاب استانیِ بخش «فیلمسازان بسیجی» و «نشان رسول» و یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>