سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۶ مهر ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

گفت‌وگوی سعید الهی و نادر طالب‌زاده با موضوع جشنواره‌های خارجی در «افق سینما»

elahi-talebzade

سعید الهی مجری و سردبیر برنامه تلویزیونی «افق سینما» با نادر طالب زاده مستندساز و کارشناس برنامه‌های راهبردی تلویزیون در شبکه افق به گفت‌وگو می‌نشیند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی برنامه تلویزیونی «افق سینما»، در این برنامه که دوشنبه ۷ مهرماه ساعت ۱۶ روی آنتن شبکه افق خواهد رفت، پیرامون نقش و جایگاه سینمای روشنگرانه و اسلامی در عرصه جهانی و نحوه مواجهه تولیدکنندگان این حوزه با جشنواره‌های فیلم خارجی و غربی بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.

همچنین در بخش دوم برنامه «افق سینما» که به تازگی از سوی شبکه افق و با مشارکت بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به تهیه کنندگی علی‌اکبر کرد فعالیت خود را آغاز کرده است علی‌اکبر عبدالعلی‌زاده از مدیران و فعالان رسانه کشور نیز درباره تاثیرات کرونا بر سینما سخن خواهد گفت.

این برنامه ترکیبی که دربرگیرنده گفت‌وگوهای تحلیلی درباره نسبت موضوعات مختلف سینما با گفتمان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و نیز بخش‌های متنوع تصویری ست، استثنائاً تا جمعه این هفته هر روز و سپس عصر هر جمعه در همین ساعت همراه با نمایش یک فیلم در معرض دید بینندگان قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است تاکنون در این برنامه که طی روزهای گذشته ویژه شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت پخش گردیده، در خصوص «سینما و تروریسم»، «بیداری اسلامی در سینما»، «ضرورت بازنمایی واقعیات جامعه در فیلم‌ها»، «نقاط افتراق و اشتراک سینمای جنگ و دفاع مقدس»، «جایگاه سینمای مقاومت» و «جریان شناسی دهه ۶۰ سینمای ایران» با صاحبنظران و فیلمسازان مطرح کشور گفت‌وگو صورت گرفته است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>