سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۵ مهر ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

داوری مردمی جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» آغاز شد

Selfie20

مرحله داوری مردمی اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» برای انتخاب بهترین فیلم از نگاه مردم آغاز شده و تا دوم آبان‌ماه ادامه دارد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، تعداد ۵۹ فیلم راه یافته به رقابت نهایی اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» در سایت این رویداد سینمایی در معرض داوری عموم مردم قرار گرفته‌اند.

علاقه‌مندان به حضور در این نظرسنجی می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.selfie20shortfilmfestival.com فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنند.

گفتنی است امکان شرکت در داوری مردمی تا دوم آبان‌ماه ادامه دارد و به فیلمی که بیشترین تعداد رای را به خود اختصاص دهد، در اختتامیه این رویداد جایزه آرای مردمی اختصاص می‌یابد.

اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» به دبیری مریم دوستی، آبان‌ماه ۱۳۹۹ با حمایت سازمان شهرداری تهران، وزارت بهداشت، کمیسیون ملی یونسکو و سامانه هاشور به صورت آنلاین برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>