سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۰ مهر ۱۳۹۹ در ۳:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

برنامه «زعفران» ویژه روز ناشنوایان روانه آنتن می‌شود

zaferan

«زعفران» برنامه صبح جمعه‌‌‌‌های شبکه دو به مناسبت روز ناشنوایان این هفته به صورت ویژه‌ای روانه آنتن خواهد شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ این برنامه میزبان دو مهمان در دو حوزه مختلف است و البته این قسمت از برنامه از حضور رابط ناشنوایان بهره می‌برد. کیخسرو رنگرز حق؛ گوینده اخبار ناشنوایان و عضو هیات مدیره انجمن ناشنوایان ایران یکی از مهمانان این برنامه است و در بخشی دیگر «زعفران» میزبان سیمین ثقفی؛ مشاور گردشگری و فعال حوزه رسانه خواهد بود.

گفتنی است جشنواره تعاملی زعفران پل ارتباطی بین همه کسانی است که در حوزه‌های صدا، تصویر، متن، خلاقیت، ترکیب مهارت‌های فنی در حوزه صدا و تصویر، نمایش و …  تخصص‌هایی دارند که برای مخاطب ارزشمند است اما به واسطه شرایط فعلی همه‌گیری کرونا از یکدیگر دور افتاده‌اند. راه‌های ارتباطی برای حضور در جشنواره تولید محتوای زعفران نیز از طریق صفحه مجازی این برنامه و شماره پیامک ۳۰۰۰۰۲۷۵ خواهد بود.

«زعفران» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی محمد سلوکی و اجرای الهه پرسون که جمعه‌ها ساعت ۱۰:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>