سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۵ آبان ۱۳۹۹ در ۲:۰۶ ب.ظ چاپ مطلب

رامتین شهبازی مجری نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم کوتاه تهران شد

ramtin-shahbazi

نشست‌های تخصصی سی‌و‌هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با اجرای رامتین شهبازی برگزار خواهد شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، رامتین شهبازی، نویسنده، منتقد و پژوهشگر حوزه سینما اجرای نشست‌های تخصصی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را در سی و هفتمین دوره آن برعهده دارد.

رامتین شهبازی متولد ۱۳۵۷ است و دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی است. وی مدرس دانشگاه است واز جمله تالیفات او می‌توان به کتاب‌های «جستاری در جامعه شناسی فیلم»، «نشانه‌شناسی فرهنگ تئاتر» و «ادبیات پهلوی» اشاره کرد. این منتقد و پژوهشگر نگارش مقالاتی چون «بررسی تاثیر هنر نقاشی در گونه نمایشی پرده خوانی»، «تئاتر سنتی و آیینی»، «مطالعه بر بازی زبانی مرکز»، «حاشیه در نمایش آیینی سنتی سیاه بازی»، «مطالعه ای بر نمایشنامه توپ لاستیکی» را در کارنامه کاری خود دارد.

نشست‌های تخصصی «۳۷-۲۰» در قالب ۲۰ جلسه از ۷ تا ۱۷ آبان به صورت مجازی در صفحه اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران به آدرس www.instagram.com/iycs.ir با حضور مدرسان ایرانی و خارجی برگزار خواهد شد.

همچنین روز نخست نشست‌های «۳۷-۲۰» در گفت و گو با سعید پوراسماعیلی معاون فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود.

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی از ۷  آبان آغاز می‌شود. اخبار این جشنواره در سایت www.iycs.ir قابل دسترس است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>