سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۷ آبان ۱۳۹۹ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

پوریا حیدری‌اوره: فعالیت در سینمای کودکان و نوجوانان را ادامه می‌دهم

heydari-oureh

پوریا حیدری‌اوره کارگردان فیلم «بعد از اتفاق» در پی موفقیت در سی‌و‌سومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان درصدد ادامه فعالیت در سینمای کودک است.

پوریا حیدری‌اوره کارگردان فیلم «بعد از اتفاق» که لوح ویژه یونیسف را در بخش سینمای ایران سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان کسب کرد به خبرنگار سوره سینما گفت: از اینکه جشنواره سی‌وسوم برگزار شد بسیار خوشحالم و این نشان‌دهنده جسارت برگزار کنندگان بود که در این شرایط شیوع کرونا این رویداد فرهنگی را تعطیل نکردند.

وی افزود: از تمامی کسانی که در این شرایط سخت کرونایی برای برگزار شدن این دوره جشنواره زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم.

حیدری‌اوره ادامه داد: من همیشه دنبال‌کننده فعالیت‌های فرهنگی یونیسف بودم و کسب این جایزه مرا بسیار خوشحال کرد. من در اختتامیه جشنواره هم جایزه خودم را به خانم صدیقه کیانفر تقدیم کردم که عمری را در بازیگری صرف کردند و به رحمت خدا رفتند. روحشان شاد.

این کارگردان که در پی موفقیت در سی‌و‌سومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان درصدد ادامه فعالیت در سینمای کودک و نوجوان است، گفت: چند فیلمنامه کودک در دست دارم و امیدوارم بتوانم بزودی برای تولید آن‌ها اقدام کنم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>