سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۴ آذر ۱۳۹۹ در ۲:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

پیام رئیس سازمان سینمایی به چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت

entezami-haghighat

حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی پیامی را به مناسبت برگزاری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت منتشر کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره سینماحقیقت، متن پیام رئیس سازمان سینمایی به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به این شرح است:

«هو‌المصور

مستندسازانِ هنرمندِ ایرانِ اسلامی، سالهاست، نه تنها علاقه‌مندانِ فهیمِ این عرصه را با خود همراه ساخته‌اند بلکه با تکیه بر پشتوانه‌یِ فکریِ خویش، گام‌های بلندتری را با استحکامِ هرچه تمامتر برداشته‌اند.

فیلم‌هایِ وزین و متینِ مستند در سایه‌سارِ هنرمندانِ اندیشمند و صبورِ خود، درفشِ فضائل و ارزش‌هایِ نابِ انسانی را با تمامیِ قاب‌هایِ ماندگارِ خویش، در سپهرِ معرفت‌جویانه‌یِ سینمای ملیِ ایران به اهتزاز درآورده است.

از آنجا که حقیقت‌جوییِ هنرمندانه، از اعماقِ دل‌هایِ صافیِ دردمند برمی‌آید، لاجَرَم بر دل‌هایِ مشتاقِ حقیقت نیز فرود خواهد آمد.

در نهایتِ افتخار و ادب، بر خود فرض می‌دانم قدرشناسِ نجابتِ فیلمسازانِ این حوزه باشم که چهاردهمین دوره این رویدادِ مهمِ فرهنگی را در شرایط ویژه‌ی زیست کرونایی، برای مخاطبانِ مشتاقِ خود، فراهم نمودند.

حسین انتظامی
رئیس سازمان سینمایی»

‌مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را به دبیری محمد حمیدی مقدم، از ۲۵ آذر تا ۲ دی‌ماه ۹۹ و با توجه به شیوع جهانی بیماری کووید ۱۹ بصورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهد کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>