سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۳ دی ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

اعلام ویژه برنامه‌های شبکه چهار به مناسبت بزرگداشت سردار سلیمانی

soleimani-tv4

ویژه برنامه‌های شبکه چهار سیما به مناسبت بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی اعلام شد.

به گزارش سوره سینما، شبکه چهار سیما در اولین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی با ویژه برنامه‌های مختلف یاد و خاطره سردار گرانقدر انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارد.

در ادامه اطلاعات ویژه برنامه‌ها به همراه ساعت پخش آمده است:

مستند «ژنرال»

مجاهدت های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در منطقه که از زبان مسلمانان منطقه روایت می شود در مستند «ژنرال» به تصویر کشیده می شود.

مروری بر دلایل به شهادت رساندن مظلومانه شهید سپهبد ژنرال قاسم سلیمانی توسط آمریکا وایادی وابسته به او و تاثیر آن در ایران وجهان، حمایت آزادی خواهان از شهید سلیمانی ومحکومیت کسانی که او را به شهادت رساندند، تلاش بی وقفه ی شهید در سرکوبی نیروهای داعش که در عراق وسوریه و … مردم را به خاک وخون کشیدند، سخنرانی شهید در میادین جنگ با داعش، نگاه کارشناسان وسیاستمداران به رفتار دوگانه ی آمریکای جنایتکار در  سرکوب داعش و… در این مستند روایت می‌شود.

مستند «ژنرال» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد طالبی در صدا و سیمای استان مرکزی- شبکه آفتاب تهیه شده است و شنبه ۱۳ دی ساعت ۱۵ پخش می شود.

پژوهشگر: محمد طالبی، تصویربردار: میثم صفدری، صدابردار: رضا سبحانی فر، صداگذار: محمد طالبی، تدوینگر: محمد طالبی، عکاس: حسین اشتری، نویسنده گفتار متن: محمد طالبی، گوینده متن:محمد طالبی.

تله فیلم «آمرلی»

تله فیلم تلویزیونی « آمرلی» به مناسبت گرامی‌داشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شنبه ۱۳ دی ماه ساعت ۱۵:۳۵ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

فیلم کوتاه تلویزیونی «آمرلی» به مناسبت گرامی‌داشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مشهد مقدس تولید شده است.

« آمرلی» به کارگردانی امیر بشیری و سجاد انتظاری در موزه زنده زیارت مشهد تصویربرداری شده است.

«راز» ویژه سردار سلیمانی

برنامه تلویزیونی «راز» ویژه سردار سلیمانی در ۵ قسمت از شنبه تا چهارشنبه هرشب ساعت ۲۲ از شبکه چهار سیما پخش می شود.

در این برنامه که اجرای آن را دکتر ساعی برعهده دارد، ابعاد ملی ترور شهید سلیمانی، نقش سردار سلیمانی در دورکردن تحریم‌ها، قدرت نظامی و نقش آن در توازن قوا در مواجهه‌های منطقه‌ای، تحلیل بازیگران و شکل‌گیری خوشه‌های مقاومت، نفع یا ضرر اسرائیل از ترور شهید سلیمانی؟ با حضور کارشناسان بررسی می شود.

دکتر مرندی، دکتر طالب زاده، دکتر خوش چشم، دکتر سعیدی، دکتر نادری، دکتر حسین زاده و سعدالله زارعی از جمله کارشناسانی هستند که در این ویژه برنامه با آنها گفتگومی شود.

«راز» به تهیه کنندگی محمدمهدی سموعی کاری از گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما است که از ۱۳ تا ۱۷ دی ماه از این شبکه پخش می شود.

همچنین برنامه زنده صبحگاهی «طلوع» از شنبه ۱۳ دیماه تا چهارشنبه هرروز ساعت ۹ صبح و مجله شبانگاهی شب‌های هنر، یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه شب ساعت ۲۳، در سالگرد شهادت سردار سلیمانی با بخش های مختلف همراه مخاطبان خود می‌شوند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>