سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۳۰ دی ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب

پخش فصل چهارم و فینال رئالیتی شوی «شبهای مافیا» آغاز شد

shabhaye-mafia

پخش فصل چهارم و فینال رئالیتی شوی پرمخاطب «شبهای مافیا» به کارگردانی سعید ابوطالب با حضور مردان و زنان بازیگر آغاز شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی این مجموعه، حامد آهنگی، مجید واشقانی، هادی کاظمی، سید جواد هاشمی، سیما تیرانداز، شهرزاد کمال زاده، سمانه پاکدل، مریم مومن، بهنام تشکر، امیر مهدی ژوله، امید حاجیلی و حسین مهری ۱۲ بازیگر منتخب فصل‌های اول تا سوم هستند که رقابتی سخت و هیجان انگیز را در فینال این رئالیتی شو با گردانندگی محمد رضا علیمردانی، رقم می‌زنند.

فینال نیز مثل فصول قبل در سه قسمت برگزار می شود و تبحر و تجربه شرکت کنندگان بر دشواری و در عین حال جذابیت مجموعه اضافه کرده است و پیش بینی می شود مجموعه «شبهای مافیا» که در فصل های قبلی موفق به شکستن رکوردهای مختلفی در میزان مخاطب شد و از برخی مجموعه های نمایشی نیز جلو زد، این بار رکوردهای جدیدی  را جابجا کند.

رئالیتی شوی «شب های مافیا» به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب با خوانندگی کاوه آفاق، با سرمایه گذاری شرکت هنر اول ساخته می شود و هر هفته سه شنبه ها ساعت ۸ صبح به صورت اختصاصی از طریق  فیلیمو پخش می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>