سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

قسمت جدید مستند «ضد» روی آنتن می‌رود/ سیاسی‌شدن علم

Tajarat-Tardid

با پایان تعطیلات نوروزی، پخش مجموعه مستند «ضد» از شبکه مستند از سر گرفته می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، پنجمین قسمت از مجموعه مستند «ضد» با عنوان «تجارت تردید» و با موضوع سیاسی شدن علم یکشنبه ۱۵ فروردین روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

در این قسمت روایتی از پشت پرده پول‌های عظیمی ارائه می‌شود که توسط کمپانی‌های بزرگ به دانشمندان پرداخت شده تا اقدامات این صنایع نزد مردم کاملا منطقی و علمی جلوه داده شود.

این مستند به تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک محسن کریمیان و مهدی افضل‌زاده، امشب یکشنبه‌ ۱۵ فروردین ساعت ٢٢:١۵ روی آنتن شبکه مستند سیما می‌رود و تکرار آن روز بعد دوشنبه ساعت ۱۵ پخش خواهد شد.

«ضد» حاصل همکاری تازه مرکز مستند سوره حوزه هنری و شبکه مستند سیما، مجموعه‌ای سریالی با موضوع غرب است که با به چالش کشیدن کلیشه‌های سبک زندگی مدرن می‌کوشد تا جهان پیرامون‌مان را متفاوت ببینیم. فصل نخست این مجموعه در ۲۶ قسمت تولید شده و قرار است به صورت هفتگی از شبکه مستند پخش شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>