سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

نمایش مستند انتخاباتی «یکی تونس، یکی نتونس» در «به اضافه مستند»

be-mostanad-31-1

مستند انتخاباتی «یکی تونس، یکی نتونس» ساخته محسن برمهانی در جدیدترین قسمت برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سوره سینما، سی‌ و یکمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «یکی تونس، یکی نتونس» به کارگردانی محسن برمهانی روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

مستند «یکی تونس، یکی نتونس» پرتره‌ای از یکی از نامزدهای انتخابات در کشور تونس است و تلاش‌ها و اقدامات وی برای موفقیت در انتخابات را به تصویر کشیده است. این مستند به صورت کامل در تونس تصویربرداری شده و نگاهی به تحولات این کشور نیز دارد.

فوزی عبدلی، شخصیت اصلی این فیلم مستند، نامزد اولین انتخابات برگزار شده در این کشور پس از انقلاب تونس است. داستان زندگی شخصی، فعالیت‌های انتخاباتی و یک روایت عاشقانه از وی در این فیلم مستند به تصویر کشیده شده است.

این مستند ۶۰ دقیقه‌ای در سازمان هنری رسانه‌ای اوج تولید شده و به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری در کشورمان در برنامه «به اضافه مستند» رونمایی خواهد شد.

be-mostanad-31-2

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور سیدحسین شهرستانی و محسن مهدیان برگزار می‌شود و درباره فضای انتخاباتی صحبت خواهند کرد. این قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه ۲۵ خرداد  ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۸:۳۰ و جمعه ۲۸ خرداد ساعت ۱۵ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.