سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۳ مرداد ۱۴۰۰ در ۳:۳۳ ب.ظ چاپ مطلب

«پایان آب» سوژه نوزدهمین قسمت مستند «ضد»

Payane-Ab

قسمت جدید مستند «ضد» با موضوع پیامدهای بحران بی‌آبی و خشکسالی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط‌عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، در جدیدترین قسمت از مجموعه مستند «ضد» علل وقوع بحران‌های مرتبط با خشکسالی و پیامدهای غیر قابل جبران آن در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا؛ مورد بررسی قرار گرفته است.

این مستند به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مشترک محسن کریمیان و مهدی افضل‌زاده، امشب یکشنبه ۳ مرداد ساعت ٢٢:١۵ روی آنتن شبکه مستند می‌رود و تکرار آن روز بعد دوشنبه ساعت ۱۵ پخش خواهد شد.

«ضد» حاصل همکاری تازه مرکز مستند سوره حوزه هنری و شبکه مستند سیما، مجموعه‌ای سریالی با موضوع غرب است که با به چالش کشیدن کلیشه‌های سبک زندگی مدرن می‌کوشد تا جهان پیرامونمان را متفاوت ببینیم. فصل نخست این مجموعه در ۲۶ قسمت تولید شده و قرار است به‌صورت هفتگی از شبکه مستند پخش شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>