سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۱ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۱ ق.ظ چاپ مطلب

مراسم تودیع و معارفه مدیرگروه کودک و نوجوان شبکه دو برگزار شد

koodak-tv2

مراسم تودیع آذرمیدخت آذرهوش و معارفه وحید علیمردانی به‌عنوان مدیر پیشین و جدید گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما برگزار شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط‌عمومی شبکه دو؛ در این مراسم که با حضور محمدرضا جعفری جلوه، مدیر شبکه دو و جمعی از مدیران این شبکه برگزار شد از تلاش‌های آذرمیدخت آذرهوش قدردانی و فرید علیمردانی به‌عنوان مدیر جدید گروه کودک و نوجوان معرفی شد.

محمدرضا جعفری جلوه در ابتدا ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و شادباش میلاد امام موسی کاظم (ع) اظهار داشت: در چنین روزی توفیق داریم که در خدمت دوستان باشیم هم برای سپاس از تلاش‌های به ثمر نشسته خانم آذرمیدخت آذرهوش و هم خیرمقدم به آقای فرید علیمردانی برای کوشش‌هایی که برای ادامه این مسیر صورت می‌گیرد. دو عزیزی که یکی به دوران فراغت از کار رسمی رسیده و عزیز دیگری که در ادامه راه عهده‌دار مسئولیت هستند.

جعفری جلوه تصریح کرد: به‌هرحال مسیر کار و تلاش به‌عنوان قطعه مهمی از عمر آدمی فرا راه همه ماست و همه ما را در برمی‌گیرد. روزی انسان به کار رسمی وارد و زمانی هم فارغ می‌شود. اما آثار و برکاتش هم برای خود انسان و هم برای دیگران باقی می‌ماند. به‌ویژه در کار رسانه که ذاتش مواجهه و همگامی با مردم و مخاطب است. این خدمت‌رسانی هم هیچ وجهی ندارد به جز تلاش‌گری برای مردم.

وی با اشاره به تلاش‌های آذرمیدخت آذرهوش در سالیان متمادی فعالیتش در سازمان صداوسیما، بیان داشت: ایشان طی این سال‌ها در مسئولیت‌های مختلفی فعال بوده‌اند، بنده نیز در بعضی دوران ها با ایشان مجاورت کاری داشته و از همکاری‌شان بهره‌مند بودم. در شبکه دو نیز طی این سال‌ها عهده‌دار گروه کودک و نوجوان شبکه دو بودند که مسئولیتی سنگین است.

مدیر شبکه دو در ادامه ضمن معرفی فرید علیمردانی به‌عنوان مدیر جدید گروه کودک و نوجوان شبکه دو بیان داشت: آقای علیمردانی طی سال‌ها تمرکزشان در حوزه رسانه متوجه مخاطب کودک و نوجوان بوده و از خانواده‌ای هم برخوردارند که در این عرصه ریشه دارند. در سال‌های اخیر نیز در حوزه کودک و نوجوان در شبکه جام‌جم فعال بوده‌اند. برای ایشان آرزوی توفیق و سلامتی را در جمع همکاران صمیمی این شبکه داریم.

این مقام مسئول در ادامه متذکر شد: کودک و نوجوان از گروه‌های پرکار و پرثمر این شبکه است. تنها شبکه‌ای که واجد یک گروه تخصصی کودک و نوجوان است. در کنار شبکه‌های تخصصی دیگر در این حوزه، تشخصی که شبکه دو در این عرصه دارد بارز و گویاست. تولیدات این گروه غالباً از برنامه‌های پرمخاطب و مؤثر شبکه بوده و هستند. بِرندهایی که این گروه داشته، دارد و توفیقاتی که در این زمینه حاصل بوده است نشان‌دهنده دوران کاری مؤثری است که مدیر این گروه سپری کرده.

آذرمیدخت آذرهوش نیز در جلسه تودیع خود افزود: شبکه دو سیما طی همه این سال‌ها خانه دوم من بوده و همه دوستان برای من عزیز و محترم هستند. یک لیست بلندبالا از تولیداتی که گروه کودک و نوجوان طی این این سال‌ها تولید کرده بود حاضر کرده بودم که در این جلسه ارائه دهم اما بعد فکر کردم هر چه بوده مخاطب روی آنتن دیده و بقیه آن را هم در جای دیگری باید پاسخگو باشیم که امیدوارم در آنجا سربلند باشم.

وی ضمن آرزوی توفیق برای فرید علیمردانی اظهار داشت: دوست دارم در این جلسه بیشتر از حس خوبی بگویم که طی این سال‌ها داشتم و از محضر جناب جعفری جلوه و دیگر دوستان کسب فیض کردم. از خداوند متعال سپاسگزارم که توفیق این همکاری را به من داد. وقتی به پشت سر نگاه می‌کنم می‌بینم که خاطرات خوب بسیاری دارم و بیشتر خوشحالم از اینکه زمانی به فراغت از کار می‌رسم که همه این خاطرات خوب است و یادآوری این سال‌ها نه‌تنها مکدرم نمی‌کند، بلکه باعث فراغ خاطرم نیز می‌شود.

فرید علیمردانی نیز با ابراز خوشحالی از حضور در این مراسم عنوان داشت: تشکر می‌کنم از آقای جعفری جلوه و اعتمادی که به من کردند و این حضور را نقطه عطفی برای خودم می‌دانم زیرا از دست ایشان به‌عنوان یکی از بزرگان عرصه رسانه مسئولیتی را عهده‌دار شدن برای من بسیار ارزشمند است. امیدوارم که بتوانم در کنار همه دوستان برنامه‌هایی که ارائه دادیم را عملیاتی کنم. از زحمات خانم آذرهوش تشکر می‌کنم و امیدوارم که بتوانم سنگ‌هایی روی بنای مستحکمی که ساخته شده بگذارم و به قرص شدن بیشتر آن کمک کنم.

در ادامه مدیر شبکه دو سیما با اعطای تقدیرنامه‌ای از زحمات مدیر پیشین گروه کودک و نوجوان شبکه دو قدردانی و با خوانش حکمی به‌صورت رسمی فرید علیمردانی را به‌عنوان مدیر جدید این گروه معرفی کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>