سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۸ شهریور ۱۴۰۰ در ۶:۰۹ ب.ظ چاپ مطلب

حضور موفق تولیدات باشگاه فیلم سوره در چهار جشنواره بین‌المللی

SourehFilm

آثار کوتاه «ریسه‌نامه»، «پیش از بهشت» و «پرستار» از جمله آثار تازه تولیدشده در باشگاه فیلم سوره هستند که در جشنواره‌های بین‌المللی حضور موفق پیدا کرده‌اند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی باشگاه فیلم سوره، آثار تولیدشده در باشگاه فیلم سوره در ادامه حضور بین‌المللی خود در چهار جشنواره دیگر خارجی حضور موفق پیدا کردند.

آثاری که باشگاه فیلم سوره تولیدشده است، در جشنواره‌هایی در کشورهای کانادا، بریتانیا، ایتالیا، اوکراین و… حضور پیدا کرده و شایسته تقدیر شده‌اند. براین‌اساس جایزه دوم جشنواره SPI ایتالیا، حضور در مرحله نهایی جشنواره  Let there be goodness  و انتخاب اثر برای مرحله نهایی از میان سه هزار اثر متقاضی برای جشنواره HECFF، و انتخاب برای مرحله نهایی جشنواره برخط lift off بریتانیا بخشی از این حضور است.

در میان آثار تولیدی باشگاه فیلم سوره، آثاری مانند «ریسه‌نامه» به کارگردانی علی رحیمی، «پیش از بهشت» به کارگردانی احمد حیدریان، «پرستار» و «کفش» به کارگردانی حسین دارابی، «سوزن» به کارگردانی یوسف جعفری و «بچه و مرد» به کارگردانی محمدرضا خردمندان توانسته‌اند در جشنواره‌های خارجی خوش بدرخشند.

گفتنی است تولیدات باشگاه فیلم سوره در مجموع فعالیت خود توانسته به ۱۲۰ حضور موفق در جشنواره‌های داخلی و خارجی منجر شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>