سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۹ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۶ ق.ظ چاپ مطلب

۵۲۴ اثر متقاضی شرکت در جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان شدند

524film-koodak

تاکنون صاحبان ۵۲۴ فیلم ایرانی و خارجی متقاضی حضور در سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شده‌اند.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، با پایان مهلت ارسال آثار بخش ملی، ۴۳۸ فیلم متقاضی حضور در سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شدند که این تعداد نسبت به دوره گذشته رشد قابل‌توجهی داشته است.

از ۴۳۸ فیلم متقاضی حضور در بخش ملی این دوره جشنواره، ۲۴۸ فیلم در بخش «فیلم کوتاه داستانی»، ۱۱۹ فیلم در بخش «پویانمایی کوتاه»، ۳۰ فیلم در بخش «بلند داستانی»، ۱۴ فیلم در بخش «سینمایی»، ۱۲ عنوان در بخش «وب‌سری» و ۱۵ عنوان در بخش «کرونا – روایت» به دبیرخانه جشنواره رسیدند.

گفتنی است؛ آخرین مهلت ثبت‌نام آثار در جشنواره، ۳۱ مردادماه سال ۱۴۰۰ بود.

همچنین در بخش بین‌الملل جشنواره، ۴۴ فیلم سینمایی (شامل ۲۰ انیمیشن و ۲۴ فیلم بلند سینمایی) از ۳۰ کشور و ۴۲ فیلم کوتاه (شامل ۱۴ انیمیشن و ۲۸ کوتاه داستانی) از ۲۱ کشور تا تاریخ یکم شهریورماه ۱۴۰۰ (۲۳ آگوست ۲۰۲۱) ارائه شده و مهلت ارائه اثر به این بخش تا ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ (۱۵ سپتامبر ۲۰۲۱) ادامه خواهد داشت.

سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان، در دو بخش مسابقه ایران و مسابقه بین‌الملل، برگزار خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>