سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۶ مهر ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۲ ب.ظ چاپ مطلب

سوینا نسخه ویژه نابینایان چهار اثر از جشنواره کودکان و نوجوانان را آماده کرد

koodak-sevina

فیلم‌های سینمایی «یدو»، «بام بالا»، «خبرنگار» و «یکی بود یکی نبود» برای مخاطبان نابینا در سی‌و‌چهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان توضیح‌دار شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سوینا، گروه سوینا در دومین سال همکاری با جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در سی و چهارمین دوره این رویداد، نسخه ویژه نابینایان چهار فیلم این جشنواره را مناسب‌سازی کرد.

فیلم سینمایی «بام بالا» به‌کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی، با صدای نازنین مهیمنی، بازیگر و گوینده رادیو توضیح‌دار شد.

فیلم سینمایی «یکی بود یکی نبود» به‌کارگردانی مرضیه منصوری با صدای رویا فلاحی، بازیگر و گوینده رادیو توضیح‌دار شد.

محدثه واعظی‌پور متن روایت‌های فیلم‌های سینمایی «بام بالا» و «یکی بود یکی نبود» را نوشته و بر ضبط آن نظارت کرده است. ضبط و میکس این دو اثر در استودیو فراز انجام شده‌ است.

همچنین فیلم‌های سینمایی‌ «یدو» ساخته مهدی جعفری و «خبرنگار» ساخته ابراهیم فروزش نیز با صدای محسن بهرامی، بازیگر تئاتر، رادیو و تلویزیون توضیح‌دار شد.

پژمان تیمورتاش متن روایت‌های فیلم‌های سینمایی «یدو» و «خبرنگار» را نوشته و بر ضبط آن نظارت کرده است. ضبط و میکس این دو اثر در استودیو آکورد انجام شده‌ است.

یکشنبه ۱۸ مهرماه، ساعت ۱۷ فیلم سینمایی‌ «یدو» و ساعت ۱۹ فیلم سینمایی «بام بالا» و سه‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۱۷ فیلم سینمایی «یکی بود یکی نبود» و ساعت ۱۹ فیلم سینمایی «خبرنگار» در سالن شماره ۳ سینما فرهنگ برای مخاطبان نابینا اکران می‌شوند.

دو فیلم «خبرنگار» و «یکی بود یکی نبود» علاوه بر اکران در سالن سینما، در پلتفرم‌های میزبان فیلم‌های جشنواره (هاشور و فیلیمو) نیز پخش خواهد شد.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا تابش ۱۶ تا ۲۱ مهر ماه برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>