سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱ آذر ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۲ ب.ظ چاپ مطلب

کامران ملکی مشاور امور اصناف رئیس سازمان سینمایی شد

Kamran-Maleki

کامران ملکی با حکم محمد خزاعی به سمت مشاور امور اصناف رئیس سازمان سینمایی منصوب شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از اداره کل روابط‌عمومی سازمان سینمایی، ایجاد ارتباط و هماهنگی بین اصناف خانه سینما با سازمان سینمایی، تعامل و همکاری با مدیرعامل و هیئت‌مدیره خانه سینما، بررسی شیوه‌های دستیابی به امنیت شغلی دست‌اندرکاران سینما، تهیه طرح بیمه بیکاری و لوایح مربوط به امور معیشتی و تسهیلات اجتماعی سینماگران با تعامل خانه سینما، تنظیم لوایح حمایت از حقوق مادی و معنوی اهالی سینما، تبیین برنامه‌های توسعه ساختار حقوقی اصناف و انجمن‌های سینمایی، بررسی روش‌های کاربردی برای توسعه علمی، دانش و مهارت‌های حرفه‌ای دست‌اندرکاران سینما، بررسی راه‌های کمک به غنای همایش‌ها، جشن‌ها و برنامه‌های فرهنگی اصناف سینمایی و … از وظایفی است که رئیس سازمان سینمایی در این حکم برای مشاور امور اصناف سینمایی خود تعیین کرده است.

شایان‌ذکر است کامران ملکی از فارغ‌التحصیلان فیلمنامه‌نویسی مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی است که سابقه ۵ دوره عضویت در هیئت‌مدیره جامعه اصناف سینمای ایران و یک دوره بازرسی خانه سینما و عضویت در شورای‌عالی خانه هنرمندان ایران را در کارنامه فعالیت صنفی خود دارد. وی هم اکنون عضو انجمن صنفی فیلمنامه‌نویسان سینما و دبیر هیئت‌مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی است.

وی همچنین، در هیئت‌های انتخاب و داوری جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، کودک و نوجوان، جشن بزرگ خانه سینما، جشنواره‌های پلیس، شهر، مقاومت، کیش، ارتش، فیلم‌های ویدئویی و … حضور داشته است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>