سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۲ ب.ظ چاپ مطلب

دانشجویان سینمای دانشگاه سوره با حمایت پلتفرم «سینِماک» فیلم می‌سازند

daneshgah-soureh

پیرو تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه سوره و پلتفرم آموزشی و پژوهشی «سینِماک»، دانشجویان رشته سینما در این دانشگاه می‌توانند فیلمنامه‌های خود را به فیلم تبدیل کنند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط‌عمومی پلتفرم آموزشی و پژوهشی «سینِماک»، هم‌زمان با روز ملی سینما، تفاهم‌نامه همکاری باهدف کارآفرینی و توانمندسازی دانشجویان سینما میان دانشگاه سوره و پلتفرم آموزشی و پژوهشی «سینِماک» منعقد شد.

بر اساس این تفاهم‌نامه دانشجویان رشته سینما در دانشگاه سوره در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به‌عنوان پایان‌نامه می‌توانند فیلم تولید کنند.

در همین راستا پلتفرم آموزشی و پژوهشی «سینماک» در همکاری با دانشگاه سوره تولید ۱۰ فیلم، ۹ دقیقه‌ای را به عهده گرفته است. تأمین تجهیزات فنی در مرحله فیلم‌برداری برعهده سینماک بوده و دانشجویان می‌توانند برای پس‌تولید از امکانات دانشگاه سوره استفاده کنند.

زمان ارائه فیلمنامه اولیه ۲۰ آذرماه خواهد بود و پس از بررسی، پاسخ اولیه فیلمنامه‌های منتخب و تعیین استاد راهنما ۳۰ آذرماه اعلام می‌شود.

دانشجویانی که فیلمنامه‌های اولیه آنها انتخاب شده است تا ۱۵ دی‌ماه، فرصت تکمیل فیلمنامه‌های خود را دارند و فیلم‌برداری از تاریخ ۲۰ دی‌ماه آغاز و در تاریخ ۱۵ بهمن‌ماه به پایان می‌رسد.

دانشجویان منتخب برای ساخت فیلم‌های خود، تنها ۲ روز زیر نظر استاد راهنما فرصت فیلم‌برداری دارند و پس از آن در تاریخ ۳۰ بهمن‌ماه باید نسخه نهایی پایان‌نامه‌های خود را ارائه دهند.

لازم به توضیح است آثار تولید شده از طریق پلتفرم «سینِماک» نمایش داده خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>