سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ دی ۱۴۰۰ در ۷:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

آثار پذیرفته‌شده در بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد

entekhab-fajr-khiabani

هیئت انتخاب بخش نمایش خیابانی چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، آثار حاضر در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری جشنواره، هیئت انتخاب متشکل از مجید امرایی دراماتراپیست و کارگردان تئاتر، نگار نادری نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، میلاد مولوی کارگردان و بازیگر تئاتر، محمدهادی عطایی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، داریوش نصیری نویسنده، پژوهشگر، کارگردان و بازیگر تئاتر، علی‌محمد رادمنش نویسنده، کارگردان و بازیگر رادیو و تئاتر، مهدی حبیبی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر ۲۰ اثر را در بخش رقابتی و ۸ اثر را در بخش غیررقابتی جشنواره انتخاب کردند.

نمایش‌های خیابانی حاضر در بخش رقابتی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:

۱- آخرین اولی به نویسندگی و کارگردانی سمیه مهری از تهران

۲- آشوبگران  به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی ازسیستان و بلوچستان/زاهدان

۳- آلتن آی  به نویسندگی و کارگردانی محمود فرضی‌نژاد از گیلان/سیاهکل

۴- ارزش نداره به نویسندگی محمدرضا جعفری‌لفوت و کارگردانی میلاد حسین‌زاده ازگیلان/آستانه اشرفیه

۵- باجه تلفن به نویسندگی و کارگردانی افشین خدری از کردستان/سنندج

۶- بـیـز اوچ نــفــر به نویسندگی و کارگردانی محمد یوسفی‌زاده از آذربایجان شرقی/مرند

۷- ۲۵ متر آرزو به نویسندگی و کارگردانی سیدپویا امامی از اصفهان

۸- پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی سعید خیراللهی از ایلام/ دهلران

۹- p. o. v به نویسندگی هما پارسایی و کارگردانی احمد صمیمی از تهران

۱۰- تله من به نویسندگی و کارگردانی هیام احمدی از اصفهان/شاهین‌شهر

۱۱- چهارشنبه خاتون به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی آرزو علی‌پور ازگیلان/لاهیجان

۱۲- درشکه گرسنگان به نویسندگی و کارگردانی مختار محمدی از کردستان/مریوان

۱۳- روده درازی‌های یک مرده بی‌صاحب به نویسندگی و کارگردانی هادی کیانی از اصفهان/خمینی‌شهر

۱۴- طوطی و بازرگان به نویسندگی و کارگردانی حیدر رضایی از ایلام/دهلران

۱۵- قصه کفش‌ها به نویسندگی حسام الدین ایرانمنش و کارگردانی روح‌الله آریس از کرمان

۱۶- کله دم سبز شمرونی به نویسندگی و کارگردانی  مارال ایزدبخش از بوشهر

۱۷- مرغ همسایه غاز نیست به نویسندگی مصطفی کولیوندی و کارگردانی سعیده عبداللهی و مصطفی کولیوندی از ایلام

۱۸- هلونه به نویسندگی میلادحسین‌زاده و کارگردانی محمدرضا جعفری لفوت از /ستانه اشرفیه

۱۹- یک شهر زیبا به نویسندگی مرتضی اسدی‌مرام و کارگردانی بهاره سعیدی‌پناه ازکرمانشاه

۲۰- یک کروموزوم بیشتر به نویسندگی سامان شکیبا و جلال حسنوند و کارگردانی جلال حسنوند از تهران

در  بخش غیررقابتی هم این آثار به ترتیب حروف الفبا انتخاب شدند:

۱- به دنبال خورشید به نویسندگی جلال حسنوند و کارگردانی حسین نادری از تهران

۲-  جلیکی برای مامادریا به نویسندگی حسن احمدی‌نسب و کارگردانی حسن سبحانی از میناب

۳- حیاط خانه ما به نویسندگی و کارگردانی وحید خسروی از تهران

۴- خان‌طلا به نویسندگی پرویز جلیل‌نژاد و کارگردانی سورنا ایرانی و رضا وفانیا ازکهگیلویه‌وبویراحمد/ بهمئی

۵- روزگار سرد به نویسندگی امیرزارع زاده و کارگردانی سمیرا سلیمانی از کردستان/ سقز

۶- سرزمین من به نویسندگی و کارگردانی بهناز زحمتکش از یزد

۷- کربلای آب به نویسندگی علی بید اویسی و کارگردانی علی بید اویسی و سولماز محمدی ازگیلان/ لاهیجان

۸- مدافع آخر  به نویسندگی محمد قاسمی و کارگردانی احمد جعفری از تهران


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>