سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۲ تیر ۱۴۰۱ در ۵:۴۸ ب.ظ چاپ مطلب

بعد از «مستوران» نوبت سریال صفویه می‌رسد

Mastooran

سازمان هنری رسانه ای اوج سریال‌های «اسفندیار»، «آرش»، «آل بویه» و «عصر صفوی» را در دست ساخت دارد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج؛ مهرداد معظمی مدیر روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج با انتشار توییتی از ساخت سریال های جدید توسط سازمان اوج خبر داد.

وی در این خصوص نوشت: ساخت سریال «مستوران» برای سازمان اوج، در حکم آغاز یک راه میانبر است. علامتی است از قدم گذاشتن در وادی صنعتی شدن سریال سازی در ایران. ساخت سریال تاریخی با بودجه‌ای برابر با سریال‌های روز و آپارتمانی.

از این کارخانه که قصه محوری، تنوع ژانر و توجه به محتوای ایرانی و اسلامی را در دستور کار دارد، به زودی شاهد نمایش سریال‌های با کیفیت دیگری خواهیم بود. با قصه‌هایی شبیه «اسفندیار» از دل شاهنامه، اساطیری چون «آرش» و مرور تاریخ پرافتخار ایران، از «آل بویه» تا «عصر صفوی».

سریال‌ها و آثاری که توانایی تسخیر بازار کشورهای منطقه را داشته باشند.

جهت اطلاع مخاطبان گرانقدر و اهل نظر، فصل اول سریالِ «مستوران» با اقتباس و تکیه بر ادبیات کهن و پندآموز ایرانی و ظرف کمتر از دو سال، نگارش و تولید و روانه آنتن شده است.

فصل دوم «مستوران» نیز که بر روی ریل تولید قرار گرفته است، در کمتر از هشت ماه به آنتن نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان خواهد رسید ان‌شالله.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>