سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۵ مهر ۱۳۹۲ در ۴:۵۸ ب.ظ چاپ مطلب
به صورت سه بعدی/

آخرین فیلم جکی چان در ایوان شمس اکران می‌شود

jackie-jan

اکران فیلم سینمایی «میراث چینی» از بیستم مهرماه در ایوان شمس به صورت سه بعدی آغاز می شود.

اکران فیلم سینمایی «میراث چینی» از بیستم مهرماه در ایوان شمس به صورت سه بعدی آغاز می شود.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، میراث چینی آخرین فیلم جکی چان، بازیگر مشهور هنگ کنگی است که به تازگی در سینماهای آمریکا اکران شده و نسخه دوبله فارسی شده آن از روز شنبه ۲۰ مهرماه به صورت سه بعدی در ایوان شمس به روی پرده می رود.

این فیلم با عنوان Chinese  Zodiac محصول سال ٢٠١٢ هنگ کنگ است که در ایران با عنوان «میراث چینی» ترجمه شده و داستان شخصی (جکی چان) است که برای بازگرداندن اشیاء قدیمی چینی از دست قاچاقچیان به کشورش تلاش می کند. کارگردانی این فیلم را جکی چان بر عهده دارد و خودش نیز نقش اصلی آن را بازی کرده است.

بنابراین گزارش ، با توجه به اینکه مجموعه ایوان شمس به سیستم استاندارد و به روز بین المللی مجهز می باشد، مخاطبان عینک هایی را که هنگام ورود به سالن تحویل می گیرند، دیگر پس از پایان فیلم نیازی به استرداد آن نیست و عینک ها نزد خودشان باقی خواهد ماند. به همین منظور بهای بلیت تعیین شده ۱۰ هزار تومان و هزینه تهیه عینک که ۴ هزار تومان  است جداگانه محاسبه می شود و عینک هایی که توسط مخاطبان خریداری می شود با هر بار مراجعه به سینما قابل استفاده می باشد.

CHINESE-ZODIAC

پیش از این نیز در ابتدای سال جاری فیلم سینمایی آقای الف و انیمیشن زامبزیا در ایوان شمس با همین سیستم به روز و جدید سینمای دیجیتال به صورت سه بعدی اکران شده است.

فیلم سینمایی میراث چینی در پردیس سینمایی آزادی نیز از روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه به صورت سه بعدی و تک سئانس روی پرده می رود. علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از برنامه سئانس ها در ایوان شمس با شماره تلفن های  ۹-۸۸۰۱۵۲۲۷ تماس حاصل و یا به وب سایت اینترنتی www.eivaneshams.com مراجعه نمایند.