سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ در ۲:۰۹ ب.ظ چاپ مطلب

تیزر مستند «این یک اعتراض است» منتشر شد

In-Yek-Eteraz-Ast

تیزر مجموعه مستند «این یک اعتراض است» به کارگردانی مهدی محمودی که از شنبه ۳۰ اردیبهشت روانه آنتن می‌شود، رونمایی شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با نزدیک شدن به جریان دوم خرداد، تیزر مجموعه مستند ۶ قسمتی «این یک اعتراض است» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی محمودی منتشر شد.

«این یک اعتراض است» که از شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه روی آنتن شبکه مستند می‌رود، پشت پرده‌ فعالیت‌های جنبش‌های دانشجویی با تمرکز روی دوره دولت سیدمحمد خاتمی و شکل‌گیری جریان دوم خرداد روایت می‌کند.

در این مجموعه مستند با برخی از چهره‌های دانشجویی فعال در آن مقطع زمانی مصاحبه و سعی شده است با دیدی نظاره‌گر، قصه‌ها و اتفاقات را روایت کند. همچنین این اثر تلاش داشته است تا جای ممکن از تحلیل و جبهه‌گیری دوری کند.

استفاده از آرشیو بکر، تازه و دیده نشده و روایت قصه‌محور و داستان‌گونه در این اثر، فضای نوستالژی دهه ۸۰_۷۰ را برای مخاطب روایت می‌کند.

مجموعه مستند «این یک اعتراض است» که محصول شبکه مستند، مرکز مستند سوره و مرکز هنری رسانه‌ای نهضت است، از شنبه ۳۰ اردیبهشت ساعت ۲۱ از شبکه مستند پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد ساعت ۰۱:۰۰ و ۱۵:۰۰ است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>